Училища в България

Списък с всички училища в България, подредени по населено място.

Област Община Населено място Вид училище Име на училище
Благоевград Банско Банско Начално Начално училище   „Св. Паисий Хилендарски“
Благоевград Банско Банско Средно Средно  училище  „Неофит Рилски“
Благоевград Банско Банско Гимназия Гимназия по  туризъм „Алеко Константинов“
Благоевград Банско Банско Гимназия Професионална гимназия по електроника и енергетика
Благоевград Банско Банско Гимназия Професионална лесотехническа гимназия“Никола Йонков Вапцаров“
Благоевград Банско Добринище Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Благоевград Банско Места Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Благоевград Белица Бабяк Основно Основно училище   „Св.св.Кирил и Методий“
Благоевград Белица Белица Средно Средно  училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Благоевград Белица Белица Гимназия Професионална гимназия „Никола Йонков Вапцаров“
Благоевград Белица Горно Краище Основно Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“
Благоевград Белица Дагоново Начално Начално училище „Петко Р. Славейков“
Благоевград Белица Краище Основно Основно училище   „Св.Паисий Хилендарски“
Благоевград Благоевград Благоевград Основно Второ основно училище „Димитър Благоев“
Благоевград Благоевград Благоевград Основно Девето основно училище   “ Пейо Крачолов Яворов“
Благоевград Благоевград Благоевград Основно Единадесето основно училище   „Христо Ботев“
Благоевград Благоевград Благоевград Основно Трето основно училище     „Димитър Талев“
Благоевград Благоевград Благоевград Основно Четвърто основно училище   “ Димчо Дебелянов“
Благоевград Благоевград Благоевград Средно Осмо средно  училище    „Арсени Костенцев“
Благоевград Благоевград Благоевград Средно Пето средно училище   „Георги Измирлиев“
Благоевград Благоевград Благоевград Средно Седмо средно училище „Кузман Шапкарев“
Благоевград Благоевград Благоевград Средно Средно училище  „Иван Вазов“
Благоевград Благоевград Благоевград Средно Средно училище с изучаване   на чужди езици „Свети Климент Охридски“
Благоевград Благоевград Благоевград Средно Частно средно училище    „Димитър и Йоан“
Благоевград Благоевград Благоевград Гимназия Благоевградска професионална гимназия
Благоевград Благоевград Благоевград Гимназия Езикова гимназия   „Акад. Людмил Стоянов“
Благоевград Благоевград Благоевград Гимназия Национална хуманитарна гимназия“Св.св.Кирил и Методий“
Благоевград Благоевград Благоевград Гимназия Природо-математическа гимназия   Акад. Сергей  Корольов
Благоевград Благоевград Благоевград Гимназия Професионална гимназия   по туризъм и лека промишленост „Гоце Делчев“
Благоевград Благоевград Благоевград Гимназия Професионална гимназия по икономика   „Иван Илиев“
Благоевград Благоевград Благоевград Гимназия Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия “ Васил Левски“
Благоевград Гоце Делчев Баничан Основно Основно училище   „Свети Паисий Хилендарски“
Благоевград Гоце Делчев Борово Основно Основно училище   „Св. Климент Охридски“
Благоевград Гоце Делчев Брезница Средно Средно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Гоце Делчев Буково Основно Основно училище   “ Иван Вазов“
Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Основно Второ основно училище  „Гоце Делчев“
Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Основно Първо основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Основно Трето основно училище   „Братя Миладинови“
Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Гимназия Неврокопска професионална  гимназия „Димитър Талев“
Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Гимназия Природо-математическа гимназия  „Яне Сандански“
Благоевград Гоце Делчев Гоце Делчев Гимназия Професионална гимназия по механизация    на селското стопанство  „Пейо Крачолов Яворов“
Благоевград Гоце Делчев Корница Обединено Oбединено училище   „Св. Паисий Хилендарски“
Благоевград Гоце Делчев Лъжница Обединено Обединено училище „Петър  Берон“
Благоевград Гоце Делчев Мосомище Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Благоевград Гърмен Горно Дряново Основно Основно   училище  “ Св. Паисий   Хилендарски“
Благоевград Гърмен Гърмен Средно Средно  училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Благоевград Гърмен Дебрен Обединено Обединено училище   „Св. Климент  Охридски“
Благоевград Гърмен Долно Дряново Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Благоевград Гърмен Дъбница Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Благоевград Гърмен Огняново Основно Основно училище  „Пейо Крачолов Яворов“
Благоевград Гърмен Рибново Средно Средно училище   „Йордан  Йовков“
Благоевград Гърмен Хвостяне Основно Основно училище“Димитър Талев“
Благоевград Кресна Кресна Средно Средно  училище   „Св.Паисий Хилендарски“
Благоевград Петрич Беласица Основно Основно училище „Христо Ботев“
Благоевград Петрич Кавракирово Основно Основно училище   „Св.Св. Кирил и Методий“
Благоевград Петрич Коларово Средно Средно  училище   „Васил Левски“
Благоевград Петрич Кулата Основно Основно училище   „Св.Св. Кирил и Методий“
Благоевград Петрич Кърналово Основно Основно училище „Братя Миладинови“
Благоевград Петрич Марикостиново Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Петрич Михнево Основно Основно Училище  „Екзарх Йосиф“
Благоевград Петрич Петрич Основно Първо основно училище  „Кочо Мавродиев“
Благоевград Петрич Петрич Основно Трето основно училище  „Гоце Делчев“
Благоевград Петрич Петрич Основно Четвърто основно училище“Христо Смирненски“
Благоевград Петрич Петрич Средно Средно  училище   „Антон Попов“
Благоевград Петрич Петрич Средно Средно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Благоевград Петрич Петрич Гимназия Професионална гимназия по   механоелектротехника „Юрий Гагарин“
Благоевград Петрич Петрич Гимназия Професионална гимназия по икономика и туризъм “ Проф. д-р Асен Златаров“
Благоевград Петрич Петрич Гимназия Профилирана гимназия „Пейо Крчолов Яворов“
Благоевград Петрич Първомай Средно Средно  училище  „Св.Паисий Хилендарски“
Благоевград Петрич Рупите Основно Основно училище   „Св.св. Кирил и Методий“
Благоевград Петрич Скрът Основно Основно училище   „Пейо Крачолов  Яворов“
Благоевград Разлог Баня Основно Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“
Благоевград Разлог Бачево Основно Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Разлог Горно Драглище Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Благоевград Разлог Добърско Начално Начално  училище „Свети Климент Охридски“
Благоевград Разлог Елешница Основно Основно училище“Братя Миладинови“
Благоевград Разлог Разлог Начално Начално училище „Яне Сандански“
Благоевград Разлог Разлог Начално Начално училище“Св.Св.Кирил и Методий“
Благоевград Разлог Разлог Основно Основно училище „Никола Парапунов“
Благоевград Разлог Разлог Средно Средно училище    „Братя Петър и Иван Каназиреви“
Благоевград Разлог Разлог Гимназия Професионална гимназия   по механизация на селското стопанствo
Благоевград Разлог Разлог Гимназия Професионална гимназия по транспорт
Благоевград Разлог Разлог Гимназия Разложка професионална гимназия  „Никола Стойчев“
Благоевград Сандански Дамяница Основно Основно  училище „Св.СвКирил и Методий“
Благоевград Сандански Катунци Основно Основно училище“Христо Ботев“
Благоевград Сандански Поленица Начално Начално училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Сандански Сандански Основно Второ основно училище    „Христо Смирненски“
Благоевград Сандански Сандански Основно Първо основно училище „Свети Климент Охридски“
Благоевград Сандански Сандански Основно Трето основно училище   „Христо Ботев“
Благоевград Сандански Сандански Основно Четвърто основно училище   “ Св. Св. Козма и Дамян „
Благоевград Сандански Сандански Гимназия Вечерна профилирана гимназия
Благоевград Сандански Сандански Гимназия Земеделска професионална гимназия   „Климент Аркадиевич Тимирязев“
Благоевград Сандански Сандански Гимназия Професионална техническа гимназия
Благоевград Сандански Сандански Гимназия Профилирана гимназия „Яне Сандански“
Благоевград Сандански Сандански Спортно Спортно училище
Благоевград Сандански Склаве Основно Основно училище   „Братя  Миладинови“
Благоевград Сатовча Ваклиново Основно Основно училище „Стефка Събчева“
Благоевград Сатовча Вълкосел Средно Средно  училище        „Христо  Ботев“
Благоевград Сатовча Годешево Основно Основно училище „Братя Миладинови“
Благоевград Сатовча Долен Основно Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Благоевград Сатовча Жижево Начално Начално училище „Яне Сандански“
Благоевград Сатовча Кочан Средно Средно училище   „Христо Смирненски“
Благоевград Сатовча Крибул Основно Основно училище  „Светлина“
Благоевград Сатовча Осина Начално Начално училище   „Васил Левски“
Благоевград Сатовча Плетена Обединено Обединено училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Сатовча Сатовча Средно Средно  училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Сатовча Слащен Средно Средно училище   „Свети Климент Охридски“
Благоевград Сатовча Туховища Основно Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“
Благоевград Сатовча Фъргово Начално Начално училище „Пейо Яворов“
Благоевград Симитли Долно Осеново Обединено Обединено училище    „Св.Паисий Хилендарски“
Благоевград Симитли Крупник Средно Средно  училище  „Св.св.Кирил и Методий“
Благоевград Симитли Симитли Средно Средно училище  „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Струмяни Микрево Средно Средно училище   „Св.  Паисий Хилендарски“
Благоевград Хаджидимово Абланица Средно Средно  училище  ,,Св. Паисий Хилендарски“
Благоевград Хаджидимово Беслен Основно Основно  училище  „Гоце  Делчев“
Благоевград Хаджидимово Блатска Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Благоевград Хаджидимово Копривлен Основно Основно училище „Никола Вапцаров“
Благоевград Хаджидимово Хаджидимово Средно Средно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Благоевград Якоруда Бел камен Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Благоевград Якоруда Конарско Обединено Обединено училище „Братя Миладинови“
Благоевград Якоруда Смолево Обединено Обединено  училище „Гоце Делчев „
Благоевград Якоруда Юруково Обединено Обединено училище“Васил Левски“
Благоевград Якоруда Якоруда Средно Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Благоевград Якоруда Якоруда Гимназия Професионална гимназия   „Петко Рачов Славейков“
Бургас Айтос Айтос Основно Основно училище „Атанас Манчев“
Бургас Айтос Айтос Средно Средно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Бургас Айтос Айтос Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Бургас Айтос Айтос Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство  „Златна нива“
Бургас Айтос Карагеоргиево Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Бургас Айтос Мъглен Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Айтос Пирне Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Айтос Тополица Основно Основно училище   „Светлина“
Бургас Бургас Бургас Начално Начално базово училище „Михаил Лъкатник“
Бургас Бургас Бургас Начално Частно начално училище „Д-р Мария Монтесори“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно  училище   „Иван Вазов“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище    „Васил Левски“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище    „Любен Каравелов“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище   “ Христо Ботев“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище   „Христо  Ботев“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Александър Георгиев-Коджакафалията“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Братя Миладинови“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Васил Априлов“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Пейо Крачолов Яворов“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Петко Рачев Славейков“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Свети княз Борис І“ – град Бургас
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище “ Христо Ботев“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище „Антон Страшимиров“ – гр.Бургас
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище „Георги Бенковски“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище „Елин Пелин“
Бургас Бургас Бургас Основно Основно училище „Найден Геров“
Бургас Бургас Бургас Основно Първо частно основно училище
Бургас Бургас Бургас Средно Вечерно средно училище “ Захари Стоянов“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно  училище   „Иван Вазов“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно  училище   „Константин Петканов“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно  училище   „Петко Росен“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно  училище ,,Добри Чинтулов“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно училище    „Епископ Константин Преславски“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно училище   “ Йордан Йовков“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно училище   „Христо  Ботев“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно училище „Димчо Дебелянов“
Бургас Бургас Бургас Средно Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Английска езикова гимназия „Гео Милев“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Национално училище за музикално и сценично изкуство “ Проф. Панчо Владигеров“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Немска езикова гимназия „Гьоте“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия   по сградостроителство и инсталации „Пеньо Пенев“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по   дървообработване „Георги Кондолов“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по   електротехника и електроника „Константин Фотинов“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по механоелектротехника и електроника
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по морско корабоплаване и риболов  „Свети Никола“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по строителство,  архитектура и геодезия „Кольо Фичето“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по транспорт
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по туризъм  „Проф.д-р Асен Златаров“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална гимназия по химични технологии „Акад. Н. Д. Зелинский“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална техническа гимназия
Бургас Бургас Бургас Гимназия Професионална търговска гимназия
Бургас Бургас Бургас Гимназия Профилирана гимназия за романски езици      „Георги Стойков Раковски“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Профилирана гимназия за чужди езици „Васил Левски“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Профилирана природоматематическа гимназия  „Академик Никола Обрешков“
Бургас Бургас Бургас Гимназия Частна  профилирана гимназия с изучаване на английски език  Британика  1998
Бургас Бургас Бургас Спортно Спортно училище   „Юрий Гагарин“
Бургас Бургас Българово Основно Основно училище „Васил Левски“
Бургас Бургас Маринка Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Бургас Равнец Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Бургас Бургас Рудник Основно Основно училище  „Св. Климент Охридски“
Бургас Камено Камено Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Бургас Камено Кръстина Начално Начално училище  “ Братя Миладинови“
Бургас Камено Русокастро Основно Основно училище  “ Иван Вазов“
Бургас Камено Трояново Основно Основно училище “ Христо Ботев“
Бургас Карнобат Екзарх Антимово Основно Основно училище“Христо Ботев“
Бургас Карнобат Карнобат Основно Основно училище   „Петко Рачев Славейков“
Бургас Карнобат Карнобат Основно Основно училище   „Христо  Смирненски“
Бургас Карнобат Карнобат Средно Средно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Бургас Карнобат Карнобат Средно Средно училище „Христо Ботев“
Бургас Карнобат Карнобат Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство и лека промишленост
Бургас Карнобат Кликач Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Бургас Карнобат Соколово Начално Начално училище „Христо Ботев“
Бургас Малко Търново Малко Търново Средно Средно  училище“Васил Левски“
Бургас Несебър Гюльовца Основно Основно училище   “ Св. Св. Кирил и Методий „
Бургас Несебър Кошарица Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ“
Бургас Несебър Несебър Средно Средно  училище   „Любен Каравелов“
Бургас Несебър Несебър Гимназия Професионална гимназия     по туризъм  „Иван Вазов“
Бургас Несебър Обзор Обединено Обединено училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Бургас Несебър Оризаре Основно Основно училище   „Георги Стойков Раковски“
Бургас Несебър Равда Основно Основно  училище    “ Св. Св. Кирил  и  Методий  „
Бургас Несебър Свети Влас Основно Основно  училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Бургас Несебър Тънково Основно Основно училище “ Васил Левски „
Бургас Поморие Ахелой Основно Основно  училище  “ Христо  Ботев „
Бургас Поморие Бата Основно Основно училище  „Христо Ботев „
Бургас Поморие Габерово Начално Начално училище  „Константин  Величков“
Бургас Поморие Горица Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Поморие Гълъбец Основно Основно училище   „Георги Стойков  Раковски“
Бургас Поморие Дъбник Основно Основно училище   “ Елин  Пелин“
Бургас Поморие Каблешково Основно Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“
Бургас Поморие Поморие Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Бургас Поморие Поморие Средно Средно училище   „Иван Вазов“
Бургас Поморие Поморие Гимназия Професионална гимназия   по туризъм „Алеко Константинов“
Бургас Поморие Порой Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Бургас Поморие Страцин Основно Основно училище „Отец Паисий“
Бургас Приморско Китен Начално Начално училище“Любен Каравелов“
Бургас Приморско Ново Паничарево Основно Основно Училище „Христо Ботев“
Бургас Приморско Приморско Средно Средно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Бургас Руен Вресово Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Бургас Руен Добра поляна Основно Основно училище “ Св. Св. Кирил и Методий“
Бургас Руен Добромир Основно Основно училище “ Алеко Константинов“
Бургас Руен Дъскотна Основно Основно училище   „Климент Охридски“
Бургас Руен Зайчар Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Бургас Руен Люляково Средно Средно  Училище   “ Отец Паисий“
Бургас Руен Планиница Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Бургас Руен Просеник Основно Основно училище  „Св. Св. Кирил и Методий“
Бургас Руен Разбойна Основно Основно Училище „Д-р Петър Берон“
Бургас Руен Речица Основно Основно училище   „Антон Симеонович Макаренко“
Бургас Руен Руен Средно Средно училище   „Елин Пелин“
Бургас Руен Ръжица Основно Основно училище „Иван Вазов“
Бургас Руен Сини рид Основно Основно училище „Реджеб Кюпчу“
Бургас Руен Скалак Основно Основно училище “ Йордан Йовков“
Бургас Руен Снягово Основно Основно училище “ Димчо Дебелянов“
Бургас Руен Струя Основно Основно училище „Иван Вазов“
Бургас Руен Топчийско Основно Основно училище “ Реджеб Кюпчю“
Бургас Руен Трънак Обединено Обединено  училище “ Димитър Полянов“
Бургас Руен Череша Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Руен Ябълчево Начално Начално  училище “ Д-р Петър Берон“
Бургас Созопол Зидарово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Созопол Крушевец Основно Основно училище  „Пейо Крачолов Яворов“
Бургас Созопол Равна гора Основно Основно училище „Отец Паисий“
Бургас Созопол Росен Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Созопол Созопол Средно Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Бургас Созопол Черноморец Основно Основно училище „Христо Ботев“
Бургас Средец Дебелт Основно Основно училище  „Антон Страшимиров“
Бургас Средец Загорци Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Бургас Средец Средец Средно Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Бургас Средец Средец Гимназия Професионална гимназия   по механизация на селското стопанство и   електроника „Никола Йонков Вапцаров“
Бургас Средец Факия Основно Основно училище“Никола Йонков Вапцаров“
Бургас Сунгурларе Грозден Основно Основно училище   „Св.св.Кирил и Методий“
Бургас Сунгурларе Лозарево Основно Основно Училище   „Христо Ботев“
Бургас Сунгурларе Манолич Основно Основно училище    „Св.Св.Кирил и Методий“
Бургас Сунгурларе Прилеп Основно Основно  училище „Васил Левски“
Бургас Сунгурларе Сунгурларе Средно Средно  училище    „Христо Ботев“
Бургас Сунгурларе Съединение Основно Основно училище  „Отец Паисий“
Бургас Царево Ахтопол Основно Основно училище“Св.Св.Кирил и Методий“
Бургас Царево Царево Средно Средно  училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Варна Аврен Аврен Основно Основно  училище  „Христо Ботев“
Варна Аврен Аврен Средно Частно средно училище   „Юрий Гагарин“
Варна Аврен Дъбравино Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Варна Аврен Приселци Основно Основно  училище „Д-р  Петър Берон“
Варна Аврен Синдел Средно Средно  училище  „Св. Св. Кирил и Методий“
Варна Аврен Тръстиково Основно Основно училище    „Свети Свети Кирил и Методий“
Варна Аврен Царевци Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Варна Аксаково Аксаково Средно Средно училище „Свети Климент Охридски“
Варна Аксаково Въглен Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Варна Аксаково Игнатиево Средно Средно   училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Варна Аксаково Изворско Основно Основно училище „Свети Климент Охридски“
Варна Аксаково Кичево Основно Основно училище Свети Климент Охридски
Варна Аксаково Любен Каравелово Основно Основно училище „Иван Вазов“
Варна Белослав Белослав Начално Начално училище „Отец Паисий“
Варна Белослав Белослав Основно Основно училище    „Свети Патриарх Евтимий“
Варна Белослав Белослав Средно Средно училище   „Св. св. Кирил и Методий“
Варна Белослав Белослав Гимназия Професионална гимназия  „Свети Димитър Солунски“
Варна Белослав Езерово Основно Основно училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Варна Бяла Бяла Основно Основно училище „Отец  Паисий“
Варна Бяла Бяла Гимназия Професионална гимназия             по селско стопанство и туризъм
Варна Варна Варна Начално Начално училище  „Васил Левски“
Варна Варна Варна Основно III Oсновно училище „Ангел  Кънчев“
Варна Варна Варна Основно Второ основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Варна Варна Варна Основно Основно училище    „Васил Априлов“
Варна Варна Варна Основно Основно училище   „Георги Сава Раковски“
Варна Варна Варна Основно Основно училище   „Капитан Петко войвода“
Варна Варна Варна Основно Основно училище   „Панайот  Волов“
Варна Варна Варна Основно Основно училище   „Свети  Патриарх  Евтимий“
Варна Варна Варна Основно Основно училище   „Свети Иван Рилски“
Варна Варна Варна Основно Основно училище  “ Стефан Караджа „
Варна Варна Варна Основно Основно училище  „Антон Страшимиров“
Варна Варна Варна Основно Основно училище  „Васил Друмев“
Варна Варна Варна Основно Основно училище  „Захари Стоянов“
Варна Варна Варна Основно Основно училище  „Константин Арабаджиев“
Варна Варна Варна Основно Основно училище  „Цар Симеон І“
Варна Варна Варна Основно Основно училище  „Черноризец Храбър“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Добри Чинтулов“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Иван Вазов“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Йордан Йовков“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Отец Паисий“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Петко Рачов Славейков“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Стоян Михайловски“
Варна Варна Варна Основно Основно училище „Христо Ботев“
Варна Варна Варна Основно Първо основно училище   “ Св. княз Борис І „
Варна Варна Варна Основно Частно основно училище  „Малкият принц“
Варна Варна Варна Основно Частно основно училище „Д-р Мария Монтесори“
Варна Варна Варна Основно Частно основно училище „Талант“
Варна Варна Варна Средно Седмо средно    училище „Найден Геров“
Варна Варна Варна Средно Средно  училище    с езиково обучение „Ал. С. Пушкин“
Варна Варна Варна Средно Средно  училище   „Елин Пелин“
Варна Варна Варна Средно Средно  училище  „Пейо  Крачолов  Яворов“
Варна Варна Варна Средно Средно училище     „Димчо Дебелянов“
Варна Варна Варна Средно Средно училище     „Свети Климент Охридски“
Варна Варна Варна Средно Средно училище „Гео Милев“
Варна Варна Варна Средно Средно училище „Любен Каравелов“
Варна Варна Варна Средно Средно училище „Неофит Бозвели“
Варна Варна Варна Средно Средно училище за хуманитарни науки и  изкуства  „Константин Преславски“
Варна Варна Варна Средно Частно средно училище „Мечтатели“
Варна Варна Варна Гимназия Варненска морска гимназия  „Свети Николай Чудотворец“
Варна Варна Варна Гимназия Варненска търговска гимназия    „Георги  Стойков Раковски“
Варна Варна Варна Гимназия Гимназия с преподаване   на чужди езици  „Йоан Екзарх“
Варна Варна Варна Гимназия ІV Езикова гимназия   „Фредерик Жолио – Кюри“
Варна Варна Варна Гимназия Математическа гимназия  „Д-р Петър Берон“
Варна Варна Варна Гимназия НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ  ПО ИЗКУСТВАТА „ДОБРИ ХРИСТОВ“
Варна Варна Варна Гимназия Професионална гимназия    по електротехника
Варна Варна Варна Гимназия Професионална гимназия   по химични и хранително-вкусови технологии „Дм.Ив.Менделеев“
Варна Варна Варна Гимназия Професионална гимназия  по горско стопанство и дървообработване  „Николай Хайтов“
Варна Варна Варна Гимназия Професионална гимназия по икономика   „Д-р Иван Богоров“
Варна Варна Варна Гимназия Професионална гимназия по строителство,   архитектура и геодезия „Васил Левски“
Варна Варна Варна Гимназия Професионална гимназия по текстил и моден дизайн
Варна Варна Варна Гимназия Професионална гимназия по туризъм   „Професор д-р Асен Златаров“
Варна Варна Варна Гимназия Професионална техническа гимназия
Варна Варна Варна Гимназия Първа езикова гимназия
Варна Варна Варна Гимназия Трета природоматематическа гимназия „Академик Методий Попов“
Варна Варна Варна Гимназия Частна езикова гимназия с изучаване на чужди езици „Джордж Байрон“
Варна Варна Варна Гимназия Частна професионална гимназия    по управление на туризма    “ Константин Фотинов „
Варна Варна Варна Гимназия Частна профилирана гимназия „Антоан дьо Сент-Екзюпери“
Варна Варна Варна Гимназия Частна Търговска Гимназия „Конто Трейд“ ЕООД
Варна Варна Варна Спортно Спортно училище   „Георги Бенковски“
Варна Варна Варна Специализирано за деца с увреждания Специално училище   за  ученици с нарушено зрение „Проф. д-р Иван Шишманов“
Варна Варна Каменар Основно Основно училище „Добри Войников“
Варна Варна Константиново Основно Основно училище“Свети  Климент Охридски „
Варна Варна Тополи Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Варна Ветрино Ветрино Средно Средно  училище  „Христо Ботев“
Варна Вълчи дол Вълчи дол Средно Средно училище „Васил Левски“
Варна Вълчи дол Михалич Обединено Обединено училище  „Васил Левски“
Варна Вълчи дол Стефан Караджа Основно Основно училище“Климент Охридски“
Варна Вълчи дол Стефан Караджа Гимназия Професионална гимназия по   земеделие и горско стопанство
Варна Вълчи дол Червенци Обединено Обединено училище „Св.Иван Рилски“
Варна Девня Девня Основно Основно училище   „Свети, свети Кирил и Методий“
Варна Девня Девня Средно Среднo училище  „Васил Левски“
Варна Долни чифлик Венелин Основно Основно училище „Свети, Свети Кирил и Методий“
Варна Долни чифлик Голица Основно Основно училище    „Свети Свети Кирил и Методий“
Варна Долни чифлик Горен чифлик Основно Основно училище  „Паисий Хилендарски“
Варна Долни чифлик Гроздьово Основно Основно училище    „Христо Смирненски“
Варна Долни чифлик Долни чифлик Средно Средно  училище  „Васил Левски“
Варна Долни чифлик Долни чифлик Гимназия Професионална гимназия по селско   стопанствo  „Иван Владимирович Мичурин“
Варна Долни чифлик Пчелник Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Варна Долни чифлик Старо Оряхово Основно Основно училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Варна Дългопол Дългопол Начално Начално училище „Иван Вазов“
Варна Дългопол Дългопол Средно Средно училище  „Свети Климент Охридски“
Варна Дългопол Лопушна Основно Основно училище „Митко Палаузов“
Варна Дългопол Медовец Средно Средно  училище „Назъм Хикмет“
Варна Дългопол Партизани Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Варна Дългопол Поляците Основно Основно училище  “ Васил  Левски „
Варна Дългопол Цонево Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Варна Провадия Блъсково Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Варна Провадия Бозвелийско Основно Основно училище „Васил Левски“
Варна Провадия Градинарово Основно Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Варна Провадия Житница Основно Основно училище „Христо Ботев“
Варна Провадия Провадия Основно Второ  основно  училище  „Иван  Вазов“
Варна Провадия Провадия Основно Първо основно  училище   „Христо Смирненски“
Варна Провадия Провадия Средно Средно  училище   „Димитър Благоев“
Варна Провадия Провадия Гимназия Професионална гимназия  по селско стопанство „Земя“
Варна Провадия Провадия Гимназия Професионална гимназия по хотелиерство, ресторантьорство и туризъм  „Цар Симеон Велики“
Варна Провадия Славейково Основно Основно училище „Асен Златаров“
Варна Провадия Снежина Начално Начално училище „Христо Ботев“
Варна Суворово Николаевка Основно Основно  училище  „Христо Ботев“
Варна Суворово Суворово Средно Средно  училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Варна Суворово Суворово Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство  „Свети Георги Победоносец“
Варна Суворово Чернево Основно Основно училище  „Христо  Ботев“
Велико Търново Велико Търново Балван Основно Основно училище „Свети Иван Рилски“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Основно Основно училище   „Св. Патриарх Евтимий“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Основно Основно училище  „Димитър Благоев“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Основно Основно училище „Бачо Киро“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Основно Основно училище „Петко Рачев Славейков“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Основно Основно училище „Христо Ботев“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Средно Средно  училище   „Владимир Комаров“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Средно Средно училище   „Вела Благоева“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Средно Средно училище   „Георги Стойков Раковски“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Средно Средно училище „Емилиян Станев“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Природо-математическа гимназия „Васил Друмев“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Професионална гимназия   по моден дизайн
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Професионална гимназия по електроника  „Александър Степанович Попов“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Ангел Попов“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Професионална гимназия по туризъм   „Д-р Васил Берон“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Профилирана езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Профилирана Хуманитарна гимназия   “ Свети свети Кирил и Методий“
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Старопрестолна професионална гимназия по икономика
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Гимназия Частна профилирана гимназия   „АК – Аркус“ ЕООД
Велико Търново Велико Търново Велико Търново Спортно Спортно училище – гр. Велико Търново
Велико Търново Велико Търново Водолей Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Велико Търново Велико Търново Дебелец Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Велико Търново Велико Търново Килифарево Основно Основно училище “ Неофит Рилски „
Велико Търново Велико Търново Леденик Основно Основно училище „Васил Левски“
Велико Търново Велико Търново Ресен Основно Основно училище „Христо Ботев“
Велико Търново Велико Търново Русаля Начално Частно начално училище  „Димитър Екимов“
Велико Търново Велико Търново Самоводене Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Велико Търново Велико Търново Церова кория Основно Основно училище   „Петко Рачев Славейков“
Велико Търново Горна Оряховица Върбица Основно Основно училище „Васил Левски“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Основно Основно училище   „Иван Вазов“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Основно Основно училище   „Св. Паисий Хилендарски“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Основно Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Средно Средно  училище    „Георги Измирлиев“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Средно Средно училище  „Вичо Грънчаров“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Гимназия Професионална гимназия    по хранителни технологии „Проф.д-р Асен Златаров“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Гимназия Професионална гимназия по електротехника и електроника   „Михайло Василиевич Ломоносов“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Гимназия Професионална гимназия по железопътен транспорт „Никола Йонков Вапцаров“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Гимназия Професионална гимназия по лека промишленост и икономика „Атанас Буров“
Велико Търново Горна Оряховица Горна Оряховица Гимназия Професионална техническа гимназия „Васил Левски“
Велико Търново Горна Оряховица Долна Оряховица Основно Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Велико Търново Горна Оряховица Драганово Основно Основно училище „Климент Охридски“
Велико Търново Горна Оряховица Писарево Основно Основно училище „Отец Паисий“
Велико Търново Горна Оряховица Поликраище Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Велико Търново Горна Оряховица Първомайци Основно Основно училище „Елин Пелин“
Велико Търново Елена Беброво Основно Основно училище „Христо Ботев“
Велико Търново Елена Елена Начално Начално училище „Иларион Макариополски“
Велико Търново Елена Елена Средно Средно училище   „Иван Николов Момчилов“
Велико Търново Елена Константин Основно Основно училище „Отец Паисий“
Велико Търново Елена Майско Основно Основно училище „Отец Паисий“
Велико Търново Златарица Златарица Средно Средно училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Велико Търново Златарица Златарица Гимназия Професионална гимназия по механизация   на селското стопанство „Никола Златарски“
Велико Търново Златарица Средно село Основно Основно Училище „Васил Левски“
Велико Търново Лясковец Джулюница Обединено Обединено училище „Петко Рачев Славейков“
Велико Търново Лясковец Лясковец Начално Начално училище „Никола Козлев“
Велико Търново Лясковец Лясковец Начално Начално училище „Цани Гинчев“
Велико Търново Лясковец Лясковец Средно Средно училище   „Максим Райкович“
Велико Търново Павликени Батак Основно Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Велико Търново Павликени Бяла черква Основно Основно училище  „Бачо Киро“
Велико Търново Павликени Върбовка Основно Основно училище „Филип Тотю“
Велико Търново Павликени Караисен Основно Основно училище   „Хаджи Димитър и Стефан Караджа“
Велико Търново Павликени Павликени Основно Основно училище   „Св. Климент Охридски“
Велико Търново Павликени Павликени Средно Средно училище „Бачо Киро“
Велико Търново Павликени Павликени Гимназия Професионална гимназия по аграрни   технологии „Цанко Церковски“
Велико Търново Полски Тръмбеш Петко Каравелово Основно Основно училище „Васил Левски“
Велико Търново Полски Тръмбеш Полски Тръмбеш Средно Средно  училище   „Цанко Церковски“
Велико Търново Полски Тръмбеш Раданово Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Велико Търново Свищов Алеково Основно Основно училище „Христо Ботев“
Велико Търново Свищов Морава Основно Основно училище  „Свети свети  Кирил и Методий“
Велико Търново Свищов Овча могила Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Велико Търново Свищов Ореш Основно Основно училище „Христо Ботев“
Велико Търново Свищов Свищов Основно Основно училище   „Филип Сакелариевич“
Велико Търново Свищов Свищов Средно Средно училище   „Николай Катранов“
Велико Търново Свищов Свищов Средно Средно училище   „Цветан Радославов“
Велико Търново Свищов Свищов Средно Средно училище „Димитър  Благоев“
Велико Търново Свищов Свищов Гимназия Професионална държавна търговска гимназия   „Димитър Хадживасилев“
Велико Търново Свищов Свищов Гимназия Свищовска професионална гимназия   „Алеко Константинов“
Велико Търново Стражица Асеново Основно Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Велико Търново Стражица Виноград Основно Основно училище „Свети Климент Охридски“
Велико Търново Стражица Камен Средно Средно училище „Св. Климент Охридски“
Велико Търново Стражица Кесарево Основно Основно училище „Николай Райнов“
Велико Търново Стражица Стражица Средно Средно училище „Ангел Каралийчев“
Велико Търново Стражица Стражица Гимназия Професионална гимназия по транспорт   „Васил Друмев“
Велико Търново Стражица Сушица Начално Начално училище „Отец Паисий“
Велико Търново Стражица Царски извор Начално Начално училище „Иван Вазов“
Велико Търново Сухиндол Сухиндол Средно Средно   училище „Св. Климент Охридски“
Видин Белоградчик Белоградчик Начално Начално училище „Васил Левски“
Видин Белоградчик Белоградчик Средно Средно училище   „Христо  Ботев“
Видин Белоградчик Рабиша Основно Основно училище „Васил Евстатиев Априлов“
Видин Бойница Бойница Основно Основно училище „Васил Левски“
Видин Бойница Раброво Основно Основно училище „Христо Ботев“
Видин Брегово Брегово Средно Средно училище     „Св. Св. Кирил и Методий“
Видин Видин Видин Основно Основно  училище  „Любен Каравелов“
Видин Видин Видин Основно Основно училище  Епископ Софроний Врачански
Видин Видин Видин Основно Основно училище „Иван Вазов“
Видин Видин Видин Основно Основно училище „Отец Паисий“
Видин Видин Видин Основно Основно училище „Свети Климент Охридски“
Видин Видин Видин Средно Средно училище     „Цар Симеон Велики“
Видин Видин Видин Средно Средно училище  „Петко Рачов Славейков“
Видин Видин Видин Средно Средно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Видин Видин Видин Гимназия Гимназия с преподаване на чужди езици „Йордан Радичков“
Видин Видин Видин Гимназия Професионална  гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“
Видин Видин Видин Гимназия Професионална гимназия   по туризъм  „Михалаки Георгиев“
Видин Видин Видин Гимназия Професионална техническа гимназия   „Васил Левски“
Видин Видин Видин Гимназия Профилирана природо–математическа гимназия   „Екзарх Антим I“
Видин Видин Дунавци Основно Основно училище „Христо Ботев „
Видин Видин Дунавци Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство  „Г.М.Димитров“
Видин Грамада Грамада Средно Средно  училище „Христо Ботев“
Видин Димово Арчар Средно Средно училище „Христо Ботев“
Видин Димово Димово Средно Средно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Видин Димово Орешец Основно Основно училище Димитър Благоев
Видин Кула Кула Средно Средно училище „Васил Левски“
Видин Макреш Раковица Основно Основно училище „Христо Ботев“
Видин Ново село Ново село Средно Средно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Видин Ружинци Бело поле Основно Основно училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Видин Ружинци Дреновец Средно Средно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Видин Ружинци Ружинци Средно Средно  училище    „Никола  Й.  Вапцаров“
Видин Чупрене Горни Лом Основно Основно училище“Христо Ботев“
Видин Чупрене Чупрене Основно Основно училище    „Академик Михаил Димитров“
Враца Борован Борован Основно Основно училище   „Отец Паисий“
Враца Борован Борован Гимназия Професионална гимназия   по транспорт „Коста Петров“
Враца Борован Добролево Основно Основно училище   “ Свети свети  Кирил и Методий“
Враца Борован Малорад Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и  Методий“
Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Начално Начално училище „Христо Ботев“
Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Начално Начално училище „Христо Смирненски“
Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Начално Начално училище „Цани Гинчев“
Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Средно Средно  училище   „Васил Левски“
Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Гимназия Професионална агротехническа гимназия   „Никола Йонков Вапцаров“
Враца Бяла Слатина Бяла Слатина Гимназия Професионална гимназия по облекло „Елисавета Багряна“
Враца Бяла Слатина Габаре Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Враца Бяла Слатина Галиче Средно Средно  училище     „Христо Ботев“
Враца Бяла Слатина Попица Основно Основно училище   „Св.св.Кирил и Методий“
Враца Бяла Слатина Търнава Основно Основно училище    „Христо Ботев“
Враца Бяла Слатина Търнак Основно Основно училище   „Георги Стойков Раковски“
Враца Враца Баница Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Враца Враца Враца Начално Начално училище  „Иванчо Младенов“
Враца Враца Враца Начално Начално училище „Иван Вазов“
Враца Враца Враца Начално Начално училище“ Свети Софроний Врачански“
Враца Враца Враца Основно Основно училище  „Свeти свети  Кирил и Методий“
Враца Враца Враца Основно Основно училище „Васил Левски“
Враца Враца Враца Средно Средно  училище    „Никола Войводов“
Враца Враца Враца Средно Средно  училище  „Отец Паисий“
Враца Враца Враца Средно Средно училище    „Васил Кънчов“
Враца Враца Враца Средно Средно училище  „Козма Тричков“
Враца Враца Враца Средно Средно училище  „Мито Орозов“
Враца Враца Враца Средно Средно училище „Христо Ботев“
Враца Враца Враца Гимназия Професионална гимназия   „Димитраки Хаджитошин“
Враца Враца Враца Гимназия Професионална гимназия по    търговия и ресторантьорство
Враца Враца Враца Гимназия Професионална техническа гимназия   „Н. Й. Вапцаров“
Враца Враца Враца Гимназия Профилирана езикова гимназия „Йоан Екзарх“
Враца Враца Враца Гимназия Профилирана природо-математическа гимназия „Академик Иван Ценов“
Враца Враца Враца Спортно Спортно училище  „Св.Климент Охридски“
Враца Враца Девене Обединено Обединено училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Враца Враца Паволче Основно Основно училище „Христо Ботев“
Враца Враца Тишевица Обединено Обединено  училище   „Св.Климент Охридски“
Враца Козлодуй Бутан Средно Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Враца Козлодуй Гложене Основно Основно училище“ Христо Ботев“
Враца Козлодуй Козлодуй Начално Начално училище „Васил Левски“
Враца Козлодуй Козлодуй Средно Средно  училище  „Христо Ботев“
Враца Козлодуй Козлодуй Средно Средно училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Враца Козлодуй Козлодуй Гимназия Професионална гимназия по ядрена енергетика „Игор Курчатов“
Враца Козлодуй Хърлец Основно Основно училище „Васил Евстатиев Априлов“
Враца Криводол Краводер Обединено Обединено училище   „Св. св. Кирил и Методий“
Враца Криводол Криводол Средно Средно  училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Враца Криводол Лесура Основно Основно училище „Васил Левски“
Враца Криводол Ракево Основно Основно училище „Васил Левски“
Враца Мездра Зверино Средно Средно училище   „Свети Климент Охридски“
Враца Мездра Мездра Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Враца Мездра Мездра Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Враца Мездра Мездра Средно Средно училище  „Иван Вазов“
Враца Мездра Мездра Гимназия Професионална гимназия   „Алеко Константинов“
Враца Мездра Мездра Гимназия Професионална гимназия по механизация на селското стопанство
Враца Мездра Моравица Основно Основно училище „Васил Кънчов“
Враца Мизия Крушовица Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Враца Мизия Мизия Основно Основно училище „Цанко Церкoвски“
Враца Мизия Мизия Гимназия Професионална гимназия по химични технологии „Васил Левски“
Враца Мизия Софрониево Основно Основно училище „Отец Паисий“
Враца Оряхово Оряхово Начално Начално училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Враца Оряхово Оряхово Начално Начално училище „Д-р Петър Берон“
Враца Оряхово Оряхово Средно Средно  училище  „Христо Ботев“
Враца Оряхово Остров Основно Основно училище     „Христо Ботев“
Враца Оряхово Селановци Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Враца Роман Камено поле Основно Основно училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Враца Роман Кунино Гимназия Професионална гимназия по каменообработване
Враца Роман Роман Начално Начално училище “ Петко Рачов Славейков „
Враца Роман Роман Средно Средно училище   „Васил Левски“
Враца Хайредин Михайлово Основно Основно училище „Горан Червеняшки“
Враца Хайредин Хайредин Средно Средно  училище   „Васил  Воденичарски“
Габрово Габрово Габрово Начално Начално училище „Васил Левски“
Габрово Габрово Габрово Основно VІ  Основно училище  „Иван  Вазов“
Габрово Габрово Габрово Основно Основно училище  „Цанко Дюстабанов“
Габрово Габрово Габрово Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Габрово Габрово Габрово Основно Основно училище „Ран Босилек“
Габрово Габрово Габрово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Габрово Габрово Габрово Основно Основно училище“Свети Свети Кирил и Методий“
Габрово Габрово Габрово Средно Средно училище   „Райчо Каролев“
Габрово Габрово Габрово Средно Средно училище „Отец Паисий“
Габрово Габрово Габрово Гимназия НАЦИОНАЛНА АПРИЛОВСКА ГИМНАЗИЯ
Габрово Габрово Габрово Гимназия Природоматематическа гимназия    „Академик Иван Гюзелев“
Габрово Габрово Габрово Гимназия Професионална гимназия по туризъм „Пенчо Семов“
Габрово Габрово Габрово Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ  „Д-р Никола Василиади“
Габрово Дряново Дряново Средно Средно  училище  „Максим Райкович“
Габрово Дряново Дряново Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ    ПО  ИКОНОМИКА  „РАЧО СТОЯНОВ“
Габрово Дряново Керека Възпитателно Възпитателно училище интернат  „Свети Свети Кирил и Методий“
Габрово Севлиево Градница Основно Основно училище „Свети, свети Кирил и Методий“
Габрово Севлиево Градница Гимназия Професионална гимназия по  транспорт и машиностроене
Габрово Севлиево Добромирка Основно Основно училище „Христо Ботев“
Габрово Севлиево Душево Основно Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Габрово Севлиево Крамолин Основно Основно училище“Свети Солунски братя“
Габрово Севлиево Петко Славейков Основно Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Габрово Севлиево Ряховците Основно Основно училище „Емилиян Станев“
Габрово Севлиево Севлиево Основно Основно училище  „Стефан Пешев“
Габрово Севлиево Севлиево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Габрово Севлиево Севлиево Средно Средно училище „Васил Левски“
Габрово Севлиево Севлиево Гимназия Професионална гимназия „Марин Попов“
Габрово Севлиево Севлиево Гимназия Професионална гимназия по механоелектротехника „Ген.Иван Бъчваров“
Габрово Севлиево Шумата Основно Основно училище“Васил Левски“
Габрово Трявна Плачковци Основно Основно училище „Васил Левски“
Габрово Трявна Трявна Основно Основно училище   „Професор Пенчо Николов Райков“
Габрово Трявна Трявна Средно Средно училище   „Петко Рачев Славейков“
Габрово Трявна Трявна Гимназия НАЦИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ЗА ПРИЛОЖНИ  ИЗКУСТВА    „ТРЕВНЕНСКА ШКОЛА“
Добрич Балчик Балчик Основно Основно училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Добрич Балчик Балчик Основно Основно училище „Антим І”
Добрич Балчик Балчик Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Добрич Балчик Оброчище Средно Средно   училище   „Христо Смирненски“
Добрич Балчик Сенокос Основно Основно училище“Георги Раковски“\
Добрич Балчик Соколово Основно Основно училище „Васил Левски“
Добрич Генерал Тошево Генерал Тошево Основно Основно училище    „Христо Смирненски“
Добрич Генерал Тошево Генерал Тошево Средно Средно училищe   „Никола Йонков Вапцаров“
Добрич Генерал Тошево Генерал Тошево Гимназия Професионална гимназия по земеделие  „Тодор Рачински“
Добрич Генерал Тошево Кардам Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Добрич Генерал Тошево Красен Основно Основно училище  „Йордан Йовков“
Добрич Генерал Тошево Преселенци Основно Основно училище  „Васил Левски“
Добрич Генерал Тошево Спасово Основно Основно училище „Йордан Йовков“
Добрич Добрич Добрич Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Добрич Добрич Добрич Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Добрич Добрич Добрич Основно Основно училище „Панайот Волов“
Добрич Добрич Добрич Основно Основно училище „Стефан Караджа“
Добрич Добрич Добрич Основно Основно училище „Хан Аспарух“
Добрич Добрич Добрич Основно Основно училище „Христо Ботев“
Добрич Добрич Добрич Средно Средно  училище   „Димитър Талев“
Добрич Добрич Добрич Средно Средно училище   „Свети Климент Охридски“
Добрич Добрич Добрич Средно Средно училище  „Любен Каравелов“
Добрич Добрич Добрич Средно Средно училище  „Петко Рачов Славейков“
Добрич Добрич Добрич Средно Средно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Добрич Добрич Добрич Средно Частно средно училище с профилирана подготовка   по чужди езици и математика „Леонардо да Винчи“
Добрич Добрич Добрич Гимназия Езикова гимназия  „Гео Милев“
Добрич Добрич Добрич Гимназия Природоматематическа гимназия     „Иван Вазов“
Добрич Добрич Добрич Гимназия Професионална  гимназия    по туризъм „П. К. Яворов“
Добрич Добрич Добрич Гимназия Професионална гимназия   по  аграрно стопанство
Добрич Добрич Добрич Гимназия Професионална гимназия по   ветеринарна медицина „Проф. д-р Георги Павлов“
Добрич Добрич Добрич Гимназия Професионална гимназия по техника    и строителство  „Михаил Василиевич Ломоносов“
Добрич Добрич Добрич Гимназия Професионална гимназия по транспорт,   обслужване и лека промишленост
Добрич Добрич Добрич Гимназия Сдружение „Частна профилирана гимназия   по туризъм и предприемачество  Райко Цончев“
Добрич Добрич Добрич Гимназия Финансово-стопанска гимназия   „Васил Левски“
Добрич Добрич Добрич Спортно Спортно училище  ,,Георги Стойков Раковски“
Добрич Добрич Добрич Обединено Обединено училище „Йордан Йовков“
Добрич Добричка Батово Основно Основно училище  „Отец Паисий“
Добрич Добричка Божурово Основно Основно училище „Васил Левски“
Добрич Добричка Ведрина Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Добрич Добричка Дончево Основно Основно училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Добрич Добричка Житница Основно Основно училище  „Стефан Караджа“
Добрич Добричка Карапелит Обединено Обединено училище   „Никола  Вапцаров“
Добрич Добричка Ловчанци Основно Основно училище “ Неофит Рилски „
Добрич Добричка Овчарово Основно Основно училище „Отец Паисий“
Добрич Добричка Победа Обединено Обединено училище „Добри Войников“
Добрич Добричка Смолница Основно Основно училище“Климент Охридски“
Добрич Добричка Стефаново Обединено Обединено училище  „Пейо Крачолов Яворов“
Добрич Добричка Стожер Основно Основно училище“Христо Ботев“
Добрич Добричка Хитово Основно Основно училище „Васил Левски“
Добрич Каварна Белгун Основно Основно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Добрич Каварна Каварна Начално Начално училище“Братя Миладинови“
Добрич Каварна Каварна Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ЙОРДАН ЙОВКОВ“
Добрич Каварна Каварна Средно Средно  училище  „Стефан Караджа“
Добрич Каварна Каварна Гимназия Професионална земеделска  гимназия „Климент Аркадиевич Тимирязев“
Добрич Каварна Септемврийци Начално НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“
Добрич Крушари Коритен Основно Основно училище  „Васил Левски“
Добрич Крушари Крушари Средно Средно  училище  „Христо Смирненски“
Добрич Крушари Лозенец Основно Основно училище“Отец Паисий“
Добрич Тервел Безмер Основно Основно училище  „Паисий Хилендарски“
Добрич Тервел Зърнево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Добрич Тервел Каблешково Начално Начално училище  „Христо Ботев“
Добрич Тервел Коларци Обединено Обединено училище“Д-р Петър Берон“
Добрич Тервел Нова Камена Основно Основно училище „Отец Паисий“
Добрич Тервел Орляк Основно Основно училище“Васил Друмев“
Добрич Тервел Тервел Средно Средно училище   “ Йордан Йовков „
Добрич Тервел Тервел Гимназия Професионална гимназия по   техника и облекло  „Дочо Михайлов“
Добрич Шабла Дуранкулак Основно Основно училище   „Свети Климент Охридски“
Добрич Шабла Шабла Средно Средно  училище   „Асен  Златаров“
Кърджали Ардино Ардино Средно Средно  училище „Васил Левски“
Кърджали Ардино Боровица Основно Основно училище „Антон Семьонович Макаренко“
Кърджали Ардино Бял извор Основно Основно  училище                     „Христо Смирненски“
Кърджали Ардино Горно Прахово Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Кърджали Ардино Жълтуша Основно Основно училище „Отец Паисий“
Кърджали Ардино Падина Основно Основно училище“Св.Св.Кирил и Методий“
Кърджали Джебел Джебел Средно Средно  училище „Христо Ботев“
Кърджали Джебел Джебел Гимназия Професионална гимназия „Руска Пеева“
Кърджали Джебел Мишевско Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Кърджали Джебел Припек Средно Средно  училище „Паисий Хилендарски“
Кърджали Джебел Рогозче Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Кърджали Джебел Устрен Основно Основно училище „Васил Левски“
Кърджали Кирково Бенковски Средно Средно училище   „Никола Йонков Вапцаров „
Кърджали Кирково Дрангово Основно Основно училище „Васил Левски“
Кърджали Кирково Кирково Средно Средно училище „Отец Паисий“
Кърджали Кирково Старово Основно Оcновно училище “ Устрем“
Кърджали Кирково Тихомир Основно Основно училище  „Васил Левски“
Кърджали Кирково Фотиново Основно Основно  училище „Христо Смирненски“
Кърджали Кирково Чакаларово Основно Основно училище „Иван Вазов“
Кърджали Кирково Чорбаджийско Средно Средно училище “ Христо Ботев „
Кърджали Крумовград Аврен Основно Основно училище „Михаил Христов“
Кърджали Крумовград Горна кула Основно Основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Кърджали Крумовград Гулийка Основно Основно училище „Христо Ботев“
Кърджали Крумовград Егрек Основно Държавно основно  училище „Васил Левски“
Кърджали Крумовград Звънарка Начално Начално училище „Васил Левски“
Кърджали Крумовград Крумовград Средно Средно училище „Васил Левски“
Кърджали Крумовград Крумовград Гимназия Професионална гимназия по транспорт   „Христо Смирненски“
Кърджали Крумовград Луличка Основно Основно училище   „Васил Левски“
Кърджали Крумовград Подрумче Основно Основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Кърджали Крумовград Поточница Основно Основно училище „Иван Вазов“
Кърджали Крумовград Странджево Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Кърджали Крумовград Токачка Обединено Обединено училище „Пейо Крачолов Яворов“
Кърджали Кърджали Бойно Основно Основно училище „Христо Ботев“
Кърджали Кърджали Глухар Основно Основно училище  „Свети  Свети  Кирил и Методий“
Кърджали Кърджали Енчец Основно Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Кърджали Кърджали Конево Основно Основно Училище „Гео Милев“
Кърджали Кърджали Костино Основно Основно училище „Иван Вазов“
Кърджали Кърджали Кърджали Основно Основно училище  „Пейо Крачолов Яворов“
Кърджали Кърджали Кърджали Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Кърджали Кърджали Кърджали Основно Основно училище „Васил Левски“
Кърджали Кърджали Кърджали Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Кърджали Кърджали Кърджали Средно Средно училище    „Петко Рачов Славейков“
Кърджали Кърджали Кърджали Средно Средно училище  “ Владимир Димитров – Майстора“
Кърджали Кърджали Кърджали Средно Средно училище „Йордан Йовков“
Кърджали Кърджали Кърджали Средно Средно училище „Отец Паисий“  с природоматематическа насоченост
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Езикова гимназия  „Христо Ботев“
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Професионална гимназия    по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Професионална гимназия   „Васил Левски“
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Професионална гимназия   по селско и горско стопанство
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Професионална гимназия  по облекло и дизайн „Евридика“
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Професионална гимназия по   строителство „Христо Смирненски“
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Професионална гимназия по електротехника и електроника „Капитан Петко войвода“
Кърджали Кърджали Кърджали Гимназия Професионална гимназия по икономика „Алеко Константинов“
Кърджали Кърджали Миладиново Основно Основно училище „Христо Ботев“
Кърджали Кърджали Мост Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Кърджали Кърджали Перперек Основно Основно училище   “ Паисий Хилендарски „
Кърджали Кърджали Рани лист Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Кърджали Кърджали Стремци Обединено Обединено училище  „Свети, свети Кирил и Методий“
Кърджали Кърджали Чифлик Основно Основно училище „Максим Горки“
Кърджали Кърджали Широко поле Основно Основно Училище   „Иван Вазов“
Кърджали Момчилград Груево Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Кърджали Момчилград Звездел Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Кърджали Момчилград Момчилград Основно Основно училище   „Д-р Петър Берон“
Кърджали Момчилград Момчилград Средно Средно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Кърджали Момчилград Момчилград Гимназия Духовно Училище
Кърджали Момчилград Момчилград Гимназия Професионална гимназия по туризъм и хранително-вкусова промишленост „Св. Св. Кирил и Методий“
Кърджали Момчилград Нановица Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Кърджали Момчилград Равен Основно Основно училище  „Васил Левски“
Кърджали Черноочене Габрово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Кърджали Черноочене Комунига Основно Основно  училище  “ Васил  Левски „
Кърджали Черноочене Лясково Основно Основно училище   „Никола Йонков  Вапцаров“
Кърджали Черноочене Паничково Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Кърджали Черноочене Черноочене Средно Средно училище „Христо Смирненски“
Кюстендил Бобов дол Бобов дол Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Кюстендил Бобов дол Бобов дол Средно Средно  училище    „Христо Ботев“
Кюстендил Бобов дол Бобов дол Средно Средно училище „Доктор Петър Берон“
Кюстендил Бобов дол Бобов дол Гимназия Професионална гимназия
Кюстендил Бобошево Бобошево Основно Основно училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Кюстендил Дупница Дупница Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Кюстендил Дупница Дупница Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Кюстендил Дупница Дупница Основно Основно училище „Христаки Павлович“
Кюстендил Дупница Дупница Основно Основно училище“Евлоги Георгиев“
Кюстендил Дупница Дупница Средно Средно училище „Св. Паисий Хилендарски“
Кюстендил Дупница Дупница Средно Средно училище „Свети Климент Охридски“
Кюстендил Дупница Дупница Гимназия Професионална  гимназия по транспорт
Кюстендил Дупница Дупница Гимназия Професионална гимназия   по хранително – вкусови и химични технологии
Кюстендил Дупница Дупница Гимназия Професионална гимназия „Акад. Сергей  П.  Корольов“
Кюстендил Дупница Дупница Гимназия Професионална гимназия по облекло и стопанско управление
Кюстендил Дупница Дупница Гимназия Профилирана гимназия „Христо Ботев“
Кюстендил Дупница Крайници Основно Основно училище „Христо Ботев“
Кюстендил Дупница Самораново Основно Основно училище „Христо Ботев“
Кюстендил Дупница Яхиново Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Кюстендил Кочериново Кочериново Средно Средно  училище „Христо Ботев“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Начално Начално училище „Свети Климент Охридски“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Основно Основно училище  „Даскал Димитри“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Основно Основно училище „Иван Вазов“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Основно Основно училище „Професор Марин Дринов“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Основно Основно училище“Св. Св. Кирил и Методий“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Основно Пето основно училище  „Христо Ботев“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Основно Седмо основно училище „Ильо войвода“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Основно Шесто     основно         училище     „Св. Паисий Хилендарски“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Гимназия Езикова гимназия  „Д-р Петър Берон“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Гимназия Природоматематическа гимназия   „Проф. Емануил Иванов“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Гимназия Професионална гимназия по икономика   и мениджмънт „Йордан Захариев“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Гимназия Професионална гимназия по лека промишленост „Владимир Димитров-Майстора“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство“Св.Климент Охридски“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Гимназия Професионална гимназия по туризъм „Никола Йонков Вапцаров“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Гимназия Професионална техническа гимназия „Джон Атанасов“
Кюстендил Кюстендил Кюстендил Спортно Спортно училище   „Васил Левски“
Кюстендил Кюстендил Раждавица Начално Начално училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Кюстендил Невестино Невестино Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Кюстендил Рила Рила Основно Основно училище   „Аверкий Попстоянов“
Кюстендил Сапарева баня Сапарева баня Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Кюстендил Трекляно Трекляно Основно Основно училище „Св. Климент Охридски“
Ловеч Априлци Априлци Средно Средно училище „Васил Левски“
Ловеч Летница Летница Средно Средно  училище „Бачо Киро“
Ловеч Ловеч Александрово Основно Основно  училище „Свети свети Кирил и Методий“
Ловеч Ловеч Ловеч Основно Основно училище   „Панайот Пипков“
Ловеч Ловеч Ловеч Основно Основно училище „Васил Левски“
Ловеч Ловеч Ловеч Основно Основно училище „Професор Димитър Димов“
Ловеч Ловеч Ловеч Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Ловеч Ловеч Ловеч Основно Основно училище „Христо Никифоров“
Ловеч Ловеч Ловеч Средно Средно  училище „Тодор Кирков“
Ловеч Ловеч Ловеч Средно Средно училище „Димитър Митев“
Ловеч Ловеч Ловеч Средно Средно училище „Свети Климент Охридски“
Ловеч Ловеч Ловеч Гимназия Национална професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Димитър Димов“
Ловеч Ловеч Ловеч Гимназия Професионална гимназия по икономика, търговия и услуги
Ловеч Ловеч Ловеч Гимназия Професионална гимназия по механоелектротехника
Ловеч Ловеч Ловеч Гимназия Профилирана езикова гимназия „Екзарх Йосиф I“
Ловеч Ловеч Ловеч Гимназия Профилирана природо-математическа гимназия
Ловеч Ловеч Малиново Основно Основно училище „Васил Левски“
Ловеч Луковит Бежаново Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Ловеч Луковит Дерманци Основно Основно училище   „Неофит Рилски“
Ловеч Луковит Луковит Начално Начално училище „Инж. Георги Иванов Вълков“
Ловеч Луковит Луковит Средно Средно училище „Алеко Константинов“
Ловеч Луковит Луковит Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство „Сергей Румянцев“
Ловеч Луковит Румянцево Основно Основно училище    „Христо Ботев“
Ловеч Луковит Торос Основно Основно училище „Васил Левски“
Ловеч Тетевен Бабинци Начално Начално училище „Любен Каравелов“
Ловеч Тетевен Български извор Основно Основно училище „Васил Левски“
Ловеч Тетевен Галата Основно Основно училище „Георги Бенковски“
Ловеч Тетевен Глогово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Ловеч Тетевен Голям извор Основно Основно училище  „Васил Левски“
Ловеч Тетевен Градежница Основно Основно училище „Васил Априлов“
Ловеч Тетевен Рибарица Основно Основно училище „Георги Бенковски“
Ловеч Тетевен Тетевен Начално Начално училище  „Хаджи Генчо“
Ловеч Тетевен Тетевен Средно Средно училище „Георги Бенковски“
Ловеч Тетевен Тетевен Гимназия Национална професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Сава Младенов“
Ловеч Тетевен Тетевен Гимназия Професионална гимназия по строителство,   електротехника и услуги
Ловеч Тетевен Черни Вит Основно Основно училище „Георги Бенковски“
Ловеч Троян Борима Основно Основно училище „Васил Левски“
Ловеч Троян Врабево Обединено Обединено училище „Иван Вазов“
Ловеч Троян Орешак Основно Основно училище „Васил Левски“
Ловеч Троян Троян Начално Начално училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Ловеч Троян Троян Начално Начално училище „Христо Ботев“
Ловеч Троян Троян Основно Основно училище „Иван Хаджийски“
Ловеч Троян Троян Средно Средно  училище „Свети Климент Охридски“
Ловеч Троян Троян Средно Средно училище „Васил Левски“
Ловеч Троян Троян Гимназия Национално училище за приложни изкуства   „Проф. Венко Колев „
Ловеч Троян Троян Гимназия Професионална гимназия по механоелектротехника
Ловеч Троян Черни Осъм Средно Средно училище  „Васил Левски“
Ловеч Угърчин Кирчево Основно Oсновно училище „Христо Ботев“
Ловеч Угърчин Лесидрен Основно Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“
Ловеч Угърчин Угърчин Средно Средно  училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Ловеч Ябланица Брестница Основно Основно училище „Христо Ботев“
Ловеч Ябланица Златна Панега Основно Основно училище „Любен Каравелов“
Ловеч Ябланица Орешене Основно Основно училище „Васил Левски“
Ловеч Ябланица Ябланица Средно Средно училище „Васил Левски“
Монтана Берковица Берковица Основно Второ основно училище   „Христо Смирненски“
Монтана Берковица Берковица Основно ІV Основно училище „Георги Сава Раковски“
Монтана Берковица Берковица Основно Първо основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Монтана Берковица Берковица Основно Трето основно училище „Иван Вазов“
Монтана Берковица Берковица Гимназия Лесотехническа професионална гимназия
Монтана Берковица Берковица Гимназия Профилирана гимназия „Д-р Иван Панов“
Монтана Берковица Бързия Основно Основно училище   „Георги Стойков Раковски“
Монтана Берковица Замфирово Основно Основно училище  „Св. Св. Кирил и Методий“
Монтана Бойчиновци Бойчиновци Средно Средно  училищe  „Св.cв. Кирил и Методий“
Монтана Бойчиновци Бойчиновци Средно Средно училище „Васил Левски“
Монтана Бойчиновци Владимирово Основно Основно училище“Владимир Минчев“
Монтана Бойчиновци Владимирово Гимназия Професионална гимназия по транспорт  „Вл.П.Минчев“
Монтана Бойчиновци Лехчево Средно Средно  училище    „Св. Св. Кирил и Методий“
Монтана Бойчиновци Мадан Основно Oсновно училище „Отец Паисий“
Монтана Бойчиновци Мърчево Основно Oсновно училище „Христо Ботев“
Монтана Брусарци Брусарци Средно Средно  училище   „Христо Ботев“
Монтана Брусарци Василовци Основно Основно училище   „Петко Рачов Славейков“
Монтана Брусарци Крива бара Основно Основно  училище   „Пейо Крачолов Яворов“
Монтана Вълчедръм Вълчедръм Основно Второ основно училище „Иван Вазов“
Монтана Вълчедръм Вълчедръм Основно Първо основно училище  „Васил Левски“
Монтана Вълчедръм Вълчедръм Гимназия Професионална Гимназия „Димитър Маринов“
Монтана Вълчедръм Долни Цибър Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Монтана Вълчедръм Златия Основно Основно училище „Христо  Ботев“
Монтана Вълчедръм Септемврийци Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Монтана Вършец Вършец Начално Начално училище „Васил Левски“
Монтана Вършец Вършец Средно Средно училище „Иван Вазов“
Монтана Георги Дамяново Георги Дамяново Основно Основно училище „Отец Паисий“
Монтана Георги Дамяново Георги Дамяново Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство „Марко Марков“
Монтана Лом Замфир Основно Основно училище „Кирил и Методий“
Монтана Лом Ковачица Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Монтана Лом Ковачица Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство „Дунавска земя“
Монтана Лом Лом Основно II Основно училище  „Константин Фотинов“
Монтана Лом Лом Основно ІV Основно училище „Христо Ботев“
Монтана Лом Лом Основно Първо основно училище   „Никола Първанов“
Монтана Лом Лом Средно Средно  училище „Отец Паисий“
Монтана Лом Лом Средно Средно училище „Димитър Маринов“
Монтана Лом Лом Гимназия Професионална гимназия   по производствени технологии
Монтана Лом Лом Гимназия Професионална гимназия по хранене и   земеделие „Дмитрий Иванович Менделеев“
Монтана Лом Лом Гимназия Профилирана гимназия   „Найден  Геров“
Монтана Лом Сталийска махала Основно Основно Училище  „Климент Охридски“
Монтана Медковец Медковец Средно Средно  училище „Отец Паисий“
Монтана Медковец Расово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Монтана Монтана Габровница Основно Основно училище  „Св. Св. Кирил и Методий“
Монтана Монтана Доктор Йосифово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Монтана Монтана Монтана Начално Начално училище „Георги Бенковски“
Монтана Монтана Монтана Основно Tрето основно училище    „Д-р Петър Берон“
Монтана Монтана Монтана Основно Първо основно училище   „Св.Св. Кирил и Методий“
Монтана Монтана Монтана Основно Четвърто основно училище   „Иван Вазов“
Монтана Монтана Монтана Средно Второ средно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Монтана Монтана Монтана Средно Пето средно училище   „Христо Ботев“
Монтана Монтана Монтана Средно Седмо средно  училище „Йордан Радичков“
Монтана Монтана Монтана Средно Шесто средно  училище   „Отец Паисий“
Монтана Монтана Монтана Гимназия Природо-математическа профилирана гимназия   „Св. Климент Охридски“
Монтана Монтана Монтана Гимназия Професионална гимназия  по лека промишленост
Монтана Монтана Монтана Гимназия Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия „Проф. арх. Стефан Стефанов“
Монтана Монтана Монтана Гимназия Професионална гимназия по техника и електротехника „Христо Ботев“
Монтана Монтана Монтана Гимназия Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Петър Богдан“
Монтана Монтана Монтана Гимназия Финансово-стопанска професионална гимназия  „Васил Левски“
Монтана Монтана Смоляновци Основно Основно училище  „Васил Левски“
Монтана Чипровци Чипровци Основно Основно училище „Петър Парчевич“
Монтана Якимово Якимово Средно Средно училище „Д-р Петър Берон“
Пазарджик Батак Батак Основно Основно училище „Отец Паисий“
Пазарджик Батак Батак Гимназия Професионална гимназия  по горско стопанство и дървообработване „Стефан Божков“
Пазарджик Батак Нова махала Средно Средно училище   „Кирил и Методий“
Пазарджик Батак Фотиново Основно Основно училище   „Св. Климент Охридски“
Пазарджик Белово Белово Средно СРЕДНО   УЧИЛИЩЕ   „АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ – ЧАПАЙ“
Пазарджик Белово Мененкьово Основно Основно училище „Отец Паисий“
Пазарджик Белово Сестримо Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ОТЕЦ ПАИСИЙ“
Пазарджик Брацигово Брацигово Начално Начално Училище „Васил Петлешков“
Пазарджик Брацигово Брацигово Средно Средно училище   „Народни будители“
Пазарджик Брацигово Бяга Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пазарджик Брацигово Исперихово Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ    „ХРИСТО  БОТЕВ“
Пазарджик Велинград Абланица Основно Основно училище   „Христо  Ботев“
Пазарджик Велинград Биркова Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Пазарджик Велинград Велинград Основно Основно  училище  „Неофит  Рилски“
Пазарджик Велинград Велинград Основно Основно училище   “ Христо Ботев „
Пазарджик Велинград Велинград Основно Основно училище   „Георги Бенковски“
Пазарджик Велинград Велинград Средно Средно  училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Пазарджик Велинград Велинград Средно Средно училище „Васил Левски“
Пазарджик Велинград Велинград Гимназия Национална професионална гимназия   по горско стопанство „Христо Ботев“
Пазарджик Велинград Велинград Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА  ГИМНАЗИЯ    ПО  ДЪРВООБРАБОТВАНЕ  „ИВАН  ВАЗОВ“
Пазарджик Велинград Велинград Гимназия Професионална  гимназия  по   икономика и туризъм „Алеко Константинов“
Пазарджик Велинград Грашево Основно Основно Училище  „Васил Левски“
Пазарджик Велинград Драгиново Средно Средно  училище „Методий Драгинов“
Пазарджик Велинград Кръстава Обединено Обединено училище „Васил Левски“
Пазарджик Велинград Пашови Обединено Обединено училище „Иван Вазов“
Пазарджик Велинград Света Петка Средно Средно  училище   „Христо Смирненски“
Пазарджик Лесичово Динката Основно Основно училище „Кочо Честеменски“
Пазарджик Лесичово Калугерово Обединено Обединено училище „Христо Ботев „
Пазарджик Лесичово Церово Основно Основно училище „Христо  Ботев“
Пазарджик Пазарджик Алеко Константиново Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Пазарджик Пазарджик Братаница Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пазарджик Пазарджик Величково Основно Основно училище „Васил Левски“
Пазарджик Пазарджик Гелеменово Основно Основно училище “ Отец Паисий „
Пазарджик Пазарджик Главиница Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пазарджик Пазарджик Говедаре Основно Основно училище „Отец Паисий“
Пазарджик Пазарджик Звъничево Основно Основно училище „Васил Левски“
Пазарджик Пазарджик Ивайло Основно Основно училище“Св. Св. Кирил и Методий“
Пазарджик Пазарджик Мало Конаре Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Пазарджик Пазарджик Мокрище Основно Основно училище   „Свети Климент Охридски“
Пазарджик Пазарджик Огняново Основно Основно училище   „Отец Паисий“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Начално Начално училище „Васил Друмев“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Начално Начално училище „Васил Левски“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Начално Начално училище „Георги Сава Раковски“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Начално Начално училище „Никола Фурнаджиев“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Начално Начално училище „Отец  Паисий“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Основно Oсновно училище „Проф. Иван Батаклиев“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Основно Основно  училище  „Христо  Смирненски“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Основно Основно училище  „Любен Каравелов“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Основно Основно училище „Стефан Захариев“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Основно Основно училище“Св.св.Кирил и Методий“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Основно Първо основно училище   „Свети Климент Охридски“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Средно Средно    училище  „Георги Бенковски“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Средно Средно  училище  „Д-р Петър Берон“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Средно Средно училище    „Димитър Гачев“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Средно Средно училище   „Георги Брегов“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия Езикова гимназия „Бертолт Брехт“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА  ГИМНАЗИЯ   ПО ПРОМИШЛЕНИ ТЕХНОЛОГИИ
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия Професионална гимназия   по механоелектротехника
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия Професионална гимназия   по химични и хранителни технологии
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия Професионална гимназия  по строителство и архитектура
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия Професионална гимназия по   икономика и мениджмънт
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО „ЦАРИЦА ЙОАННА“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия Професионална гимназия по фризьорство и ресторантьорство-гр.Пазарджик
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия ПРОФИЛИРАНА  МАТЕМАТИЧЕСКА    ГИМНАЗИЯ   „Константин Величков”
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Гимназия Профилирана гимназия „Иван Сергеевич Аксаков“
Пазарджик Пазарджик Пазарджик Спортно Спортно училище град  Пазарджик
Пазарджик Пазарджик Паталеница Основно Основно училище   „Константин Величков „
Пазарджик Пазарджик Пищигово Основно Основно Училище “ Кочо Честименски „
Пазарджик Пазарджик Сарая Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пазарджик Пазарджик Синитово Основно Основно училище  „Васил Априлов“
Пазарджик Пазарджик Хаджиево Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ“
Пазарджик Пазарджик Черногорово Начално Начално училище „Кирил и Методий“
Пазарджик Пазарджик Черногорово Основно Основно училище“Асен Златаров“
Пазарджик Пазарджик Юнаците Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   “ ХРИСТО БОТЕВ“
Пазарджик Панагюрище Панагюрище Основно Основно училище   „Професор Марин Дринов“
Пазарджик Панагюрище Панагюрище Основно Основно училище  „Двайсти април“
Пазарджик Панагюрище Панагюрище Средно Средно училище  „Нешо Бончев“
Пазарджик Панагюрище Панагюрище Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА  ГИМНАЗИЯ ПО   ИНДУСТРИАЛНИ ТЕХНОЛОГИИ, МЕНИДЖМЪНТ И ТУРИЗЪМ
Пазарджик Панагюрище Поибрене Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕЩЕНИК НЕДЕЛЬО ИВАНОВ“
Пазарджик Панагюрище Попинци Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“
Пазарджик Пещера Пещера Начално Начално Училище “ Михаил Каролиди „
Пазарджик Пещера Пещера Начално Начално училище „Михаил Куманов“
Пазарджик Пещера Пещера Основно Основно училище   „Петко Рачов Славейков“
Пазарджик Пещера Пещера Основно Основно училище   „Свети Патриарх Евтимий“
Пазарджик Пещера Пещера Основно Основно училище „Любен Каравелов“
Пазарджик Пещера Пещера Средно Средно  училище    „Свети Климент Охридски“
Пазарджик Пещера Пещера Гимназия Професионална гимназия  по  лека   промишленост  и машиностроене „Васил Левски“
Пазарджик Пещера Пещера Гимназия Професионална гимназия по хранително-  вкусови технологии  „Атанас Ченгелев“
Пазарджик Ракитово Дорково Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пазарджик Ракитово Костандово Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Пазарджик Ракитово Ракитово Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ХРИСТО БОТЕВ“
Пазарджик Ракитово Ракитово Средно Средно училище   „Свети Климент Охридски“
Пазарджик Ракитово Ракитово Възпитателно Възпитателно училище-интернат    „Ангел Узунов“      I-XII клас
Пазарджик Септември Варвара Основно Основно училище    „Никола Йонков Вапцаров“
Пазарджик Септември Ветрен Основно Основно училище   „Св. св. Кирил и Методий“
Пазарджик Септември Ветрен дол Основно Основно училище  „Христо Смирненски“
Пазарджик Септември Виноградец Основно ОСНОВНО  УЧИЛИЩЕ   “ ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ „
Пазарджик Септември Виноградец Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА  ГИМНАЗИЯ   ПО  ТРАНСПОРТ
Пазарджик Септември Злокучене Начално Начално училище „Св. св. Кирил и Методий“
Пазарджик Септември Карабунар Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ХРИСТО БОТЕВ“
Пазарджик Септември Ковачево Основно Основно училище  ”Св. Св. Кирил и Методий”
Пазарджик Септември Семчиново Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Пазарджик Септември Септември Начално Начално училище „Васил Левски“
Пазарджик Септември Септември Средно Средно  училище   „Христо Ботев“
Пазарджик Септември Септември Средно Средно  училище   „Христо Смирненски“
Пазарджик Септември Септември Гимназия Професионална гимназия по   механизация на земеделското стопанство
Пазарджик Септември Симеоновец Основно Основно  училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Пазарджик Стрелча Стрелча Начално Начално  училище „Паисий Хилендарски“
Пазарджик Стрелча Стрелча Средно Средно  училище „Св.Св. Кирил и Методий“
Пазарджик Сърница Медени поляни Основно Основно училище  „Георги Сава Раковски“
Пазарджик Сърница Побит камък Основно Основно училище „Никола Вапцаров“
Пазарджик Сърница Сърница Средно Средно училище  „Св. св. Кирил и Методий“
Перник Брезник Брезник Средно Средно училище   „Васил Левски“
Перник Брезник Ноевци Основно Основно училище  „Христо Смирненски“
Перник Земен Земен Средно Средно училище  „Свeти Свети Кирил и Методий“
Перник Ковачевци Калище Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Перник Перник Батановци Основно Основно училище „Христо Ботев“
Перник Перник Дивотино Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Перник Перник Драгичево Основно Основно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Перник Перник Кладница Основно ОУ „Свети  Климент Охридски“
Перник Перник Перник Основно VІІ Основно училище „Георги Сава Раковски“
Перник Перник Перник Основно VІІІ основно училище „Кракра Пернишки“
Перник Перник Перник Основно XVI Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Перник Перник Перник Основно Основно училище   „Свети Константин Кирил Философ“
Перник Перник Перник Основно Основно училище „Св. Иван Рилски“
Перник Перник Перник Основно Х Основно училище   „Алеко  Константинов“
Перник Перник Перник Основно ХІ Основно Училище  „Елин Пелин“
Перник Перник Перник Основно ХІІ Основно училище „Васил Левски“ – град Перник
Перник Перник Перник Основно ХІІІ Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Перник Перник Перник Средно VI Средно училище    „Свети Свети Кирил и Методий „
Перник Перник Перник Средно Пето средно училище   „Петко Рачов Славейков“
Перник Перник Перник Средно Средно училище с разширено изучаване на чужди езици „Д-р Петър Берон“
Перник Перник Перник Гимназия Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон  Радев“
Перник Перник Перник Гимназия Природоматематическа гимназия  „Христо Смирненски“
Перник Перник Перник Гимназия Професионална гимназия   по икономика
Перник Перник Перник Гимназия Професионална гимназия по енергетика и минна промишленост „Христо Ботев“
Перник Перник Перник Гимназия Професионална гимназия по облекло и туризъм „Свети Иван Рилски“
Перник Перник Перник Гимназия Професионална гимназия по техника и строителство „Арх. Йордан Миланов“
Перник Перник Перник Гимназия Технологична професионална гимназия   „Мария Кюри“
Перник Перник Перник Спортно Спортно училище „Олимпиец“
Перник Перник Перник Обединено Обединено училище „Темелко Ненков“
Перник Перник Рударци Основно ОУ „Св. Климент Охридски“
Перник Перник Ярджиловци Основно Основно училище „Отец Паисий“
Перник Радомир Гълъбник Основно Основно училище „Христо Ботев“
Перник Радомир Дрен Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Перник Радомир Извор Основно Основно училище „Иван Вазов“
Перник Радомир Радомир Начално Начално училище „Архимандрит Зиновий“
Перник Радомир Радомир Основно Основно  училище „Христо Смирненски“
Перник Радомир Радомир Средно Средно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Перник Радомир Радомир Гимназия Професионална гимназия   по транспорт „Юрий Гагарин“
Перник Радомир Радомир Гимназия Техническа професионална гимназия  „Никола Йонков Вапцаров“
Перник Трън Трън Средно Средно  училище   „Гео Милев“
Плевен Белене Белене Основно Основно училище   „Васил Левски“
Плевен Белене Белене Средно Средно училище    „Димчо Дебелянов“
Плевен Белене Белене Гимназия Професионална гимназия по ядрена   енергетика  „Мария Склодовска – Кюри“
Плевен Гулянци Брест Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Гулянци Гиген Средно Средно училище „Асен  Златаров“
Плевен Гулянци Гулянци Средно Средно  училище „Христо Смирненски“
Плевен Гулянци Милковица Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Долна Митрополия Божурица Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Долна Митрополия Горна Митрополия Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Плевен Долна Митрополия Долна Митрополия Средно Средно  училище   „Васил Априлов“
Плевен Долна Митрополия Комарево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Долна Митрополия Крушовене Основно Основно училище „Климент Охридски“
Плевен Долна Митрополия Ореховица Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Плевен Долна Митрополия Подем Възпитателно Възпитателно училище  интернат   „Христо Ботев“
Плевен Долна Митрополия Ставерци Основно Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“
Плевен Долна Митрополия Тръстеник Средно Средно училище    „Евлоги Георгиев“
Плевен Долни Дъбник Горни Дъбник Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Плевен Долни Дъбник Градина Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Плевен Долни Дъбник Долни Дъбник Начално Начално училище „Св.св. Кирил и Методий“
Плевен Долни Дъбник Долни Дъбник Средно Средно  училище   „Христо Ботев“
Плевен Долни Дъбник Долни Дъбник Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство „Професор Иван Иванов“
Плевен Долни Дъбник Крушовица Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Плевен Долни Дъбник Петърница Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Плевен Долни Дъбник Садовец Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Искър Долни Луковит Основно Основно училище   „Васил Левски“
Плевен Искър Искър Средно Средно училище   „Христо  Смирненски“
Плевен Искър Писарово Начално Начално училище   „Христо Ботев“
Плевен Кнежа Бреница Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Плевен Кнежа Еница Основно Основно училище „Васил Левски „
Плевен Кнежа Кнежа Начално Начално училище „Кнежица“
Плевен Кнежа Кнежа Основно Основно училище “ Отец Паисий“
Плевен Кнежа Кнежа Основно Основно училище „Васил Левски“
Плевен Кнежа Кнежа Средно Средно училище „Неофит Рилски“
Плевен Кнежа Кнежа Гимназия Професионална гимназия по   механоелектротехника „Христо Смирненски“
Плевен Кнежа Кнежа Гимназия Професионална гимназия по земеделие „Стефан Цанов“
Плевен Левски Асеновци Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Левски Българене Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Левски Левски Основно Основно училище    „Максим Горки“
Плевен Левски Левски Средно Средно  училище   „Крум Попов“
Плевен Левски Левски Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство и транспорт „Никола Йонков Вапцаров“
Плевен Левски Обнова Основно Основно училище  „Неофит Рилски“
Плевен Никопол Никопол Средно Средно училище „Христо Ботев“
Плевен Никопол Новачене Основно Основно училище    „Патриарх Евтимий“
Плевен Плевен Беглеж Основно Основно училище „Васил Левски“
Плевен Плевен Бохот Основно Основно училище   „Антон Страшимиров“
Плевен Плевен Бръшляница Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Плевен Плевен Буковлък Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Плевен Плевен Върбица Начално Начално училище „Отец Паисий“
Плевен Плевен Дисевица Начално Начално училище „Христо Ботев“
Плевен Плевен Мечка Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Плевен Николаево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Плевен Опанец Основно Основно училище“Отец Паисий“
Плевен Плевен Пелишат Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Плевен Плевен Плевен Начално Hачално училище   „Патриарх Евтимий“
Плевен Плевен Плевен Начално Начално училище „Единство“
Плевен Плевен Плевен Начално Начално училище „Отец Паисий“
Плевен Плевен Плевен Начално Начално училище „Христо Ботев“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училищe    „Свети Климент Охридски“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училище   „Йордан Йовков“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училище  „Васил Левски“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училище „Лазар Станев“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училище „Цветан Спасов“
Плевен Плевен Плевен Основно Основно училище “Валери Петров“
Плевен Плевен Плевен Средно Средно  училище  „Христо Смирненски“
Плевен Плевен Плевен Средно Средно  училище „Анастасия Димитрова“
Плевен Плевен Плевен Средно Средно училище   „Пейо Крачолов Яворов“
Плевен Плевен Плевен Средно Средно училище  „Стоян Заимов“
Плевен Плевен Плевен Средно Средно училище “ Иван Вазов „
Плевен Плевен Плевен Гимназия Държавна финансово-стопанска гимназия   „Интелект“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Математическа гимназия „Гео Милев“
Плевен Плевен Плевен Гимназия НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ПО ИЗКУСТВАТА   ПАНАЙОТ ПИПКОВ
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия   „Захарий Зограф“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия  по механоелектротехника
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия  по хранително-вкусови технологии „Луи Пастьор“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по   лозарство и  винарство „Александър Стамболийски“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по електроника и химични технологии „Проф.Асен Златаров“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по мениджмънт   и хранителни технологии
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по облекло и текстил „Христо Бояджиев“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по подемна, строителна и транспортна техника „Г.С.Раковски“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по ресторантьорство,  търговия и обслужване
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия  „Никола Фичев“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по транспорт  „Проф. Цветан Лазаров“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“
Плевен Плевен Плевен Гимназия Профилирана гимназия с преподаване   на чужди езици
Плевен Плевен Плевен Спортно Спортно училище   „Георги Бенковски“
Плевен Плевен Славяново Начално Начално училище „Св.св. Кирил и Методий“
Плевен Плевен Славяново Средно Средно училище „Христо Ботев“
Плевен Плевен Търнене Основно Основно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Плевен Плевен Ясен Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
Плевен Пордим Вълчитрън Обединено Обединено училище „Никола Йонков Вапцаров“
Плевен Пордим Пордим Средно Средно  училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Плевен Червен бряг Глава Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Червен бряг Койнаре Средно Средно училище   “ Христо Смирненски“
Плевен Червен бряг Радомирци Обединено Обединено училище  „Отец Паисий“
Плевен Червен бряг Рупци Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Червен бряг Червен бряг Основно Основно  училище „Христо Смирненски“
Плевен Червен бряг Червен бряг Основно Основно училище    „Алеко Константинов“
Плевен Червен бряг Червен бряг Средно Средно  училище  „Д-р Петър Берон“
Плевен Червен бряг Червен бряг Гимназия Професионална гимназия по  механоелектротехника „Девети май“
Плевен Червен бряг Червен бряг Гимназия Професионална гимназия по хранителни   технологии  „Юрий Гагарин“
Плевен Червен бряг Червен бряг Гимназия Търговска гимназия  “ Васил  Евстатиев Априлов „
Плевен Червен бряг Чомаковци Основно Основно училище „Христо Ботев“
Плевен Червен бряг Чомаковци Гимназия Професионална гимназия по земеделско стопанство „Александър Стамболийски“
Пловдив Асеновград Асеновград Основно Основно училище  „Ангел Кънчев“
Пловдив Асеновград Асеновград Основно Основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Пловдив Асеновград Асеновград Основно Основно училище  „Петко Каравелов“
Пловдив Асеновград Асеновград Основно Основно училище „Отец Паисий“    Асеновград
Пловдив Асеновград Асеновград Основно Основно училище „Панайот Волов“
Пловдив Асеновград Асеновград Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пловдив Асеновград Асеновград Средно Средно  училище    „Свети свети Кирил и Методий“
Пловдив Асеновград Асеновград Средно Средно училище  „Свети княз Борис I”
Пловдив Асеновград Асеновград Гимназия Професионална  гимназия   “ Свети Патриарх Евтимий „
Пловдив Асеновград Асеновград Гимназия Професионална гимназия  „Цар Иван Асен ІІ“
Пловдив Асеновград Асеновград Гимназия Професионална гимназия по Хранително-вкусови                            технологии  „Св. Димитрий Солунски“
Пловдив Асеновград Боянци Основно Основно училище „Професор доктор Асен Златаров“
Пловдив Асеновград Златовръх Основно Основно училище   „Климент Охридски“
Пловдив Асеновград Мулдава Основно Основно училище „Отец Паисий“
Пловдив Асеновград Тополово Основно Основно  училище „Отец Паисий“
Пловдив Брезово Борец Начално Начално училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Пловдив Брезово Брезово Средно Средно училище „Христо Смирненски“
Пловдив Брезово Брезово Гимназия Професионална гимназия „Златю Бояджиев“  гр. Брезово
Пловдив Брезово Стрелци Основно Основно училище   „Свети  Свети Кирил и Методий“
Пловдив Калояново Дълго поле Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Пловдив Калояново Житница Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Пловдив Калояново Калояново Основно Основно училище „Иван Вазов“
Пловдив Калояново Песнопой Основно Основно Училище   „Отец Паисий“
Пловдив Калояново Ръжево Конаре Основно Основно  училище „Христо Ботев“
Пловдив Карлово Баня Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Пловдив Карлово Ведраре Основно Основно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Пловдив Карлово Иганово Начално Начално училище „Васил Левски“
Пловдив Карлово Калофер Средно Средно училище „Христо Ботев“
Пловдив Карлово Карлово Основно Основно училище „Райно Попович“
Пловдив Карлово Карлово Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Пловдив Карлово Карлово Средно Средно  училище   „Васил Левски“
Пловдив Карлово Карлово Средно Средно училище „Христо Проданов“
Пловдив Карлово Карлово Гимназия Професионална гимназия    „Братя Евлогий и Христо Георгиеви“
Пловдив Карлово Карлово Гимназия Професионална гимназия по   железопътен транспорт  „Христо Смирненски“
Пловдив Карлово Клисура Основно Основно училище   „Христо Груев Данов“
Пловдив Карлово Клисура Гимназия Професионална гимназия     по икономика „Тодор  Генчов  Влайков“
Пловдив Карлово Кърнаре Основно Основно  училище   „Васил  Левски“
Пловдив Карлово Розино Основно Основно училище „Христо Г. Данов“
Пловдив Карлово Христо Даново Основно Основно училище  „Генерал Карцов“
Пловдив Кричим Кричим Начално Начално училище Васил Левски
Пловдив Кричим Кричим Средно Средно училище  „Петко Рачов Славейков“
Пловдив Куклен Куклен Средно Средно училище „Отец Паисий“
Пловдив Куклен Куклен Гимназия Професионална  гимназия   по селско стопанство
Пловдив Лъки Лъки Средно Средно  училище   „Христо Ботев“
Пловдив Марица Бенковски Основно Основно училище „Георги Бенковски“
Пловдив Марица Войводиново Основно Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Пловдив Марица Войсил Начално Начално училище „Св.Климент Охридски“
Пловдив Марица Граф Игнатиево Основно Основно училище   „Граф Николай Игнатиев“
Пловдив Марица Динк Начално Начално училище  „Отец Паисий“
Пловдив Марица Калековец Обединено Обединено училище   „Свети  свети  Кирил и Методий“
Пловдив Марица Костиево Основно Основно  училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Пловдив Марица Маноле Средно Средно училище  „Васил  Левски“
Пловдив Марица Рогош Основно Основно училище „Васил Левски“
Пловдив Марица Скутаре Основно Основно училище „Св. Климент Охридски“
Пловдив Марица Строево Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Пловдив Марица Труд Основно Основно Училище    „Свети Свети Кирил и Методий“
Пловдив Марица Царацово Основно Основно училище   „Дядо Иван Арабаджията“
Пловдив Перущица Перущица Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ПЕТЪР БОНЕВ“
Пловдив Перущица Перущица Гимназия Професионална гимназия   по лозарство и винарство   „Христо Ботев“
Пловдив Пловдив Пловдив Начално 39-то Начално училище   „Кирил Нектариев“
Пловдив Пловдив Пловдив Начално Начално училище   „Климент Охридски“
Пловдив Пловдив Пловдив Начално Начално училище “ Петко Рачов Славейков „
Пловдив Пловдив Пловдив Начално Начално училище „Христо Ботев“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище   „Димитър Тодоров Димов“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище   „Елин Пелин“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно Училище   „Кочо Честеменски“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище   „Райна Княгиня“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище   „Стоян  Михайловски“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище  „Алеко Константинов“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно Училище  „Д-р Петър Берон“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно Училище  „Душо Хаджидеков“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище  Гео Милев
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Васил  Петлешков“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Васил Левски“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Димитър Талев“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Димчо Дебелянов“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Драган Манчов „
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Екзарх Антим І“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Захари Стоянов“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Княз Александър I“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Панайот Волов“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Пенчо Славейков“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Тодор Каблешков“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Основно училище „Яне Сандански“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно ОУ „Виктория и Крикор Тютюнджян“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Частно основно училище    „Класик“
Пловдив Пловдив Пловдив Основно Частно основно училище „Бъдеще“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно      училище      „Найден Геров“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно  училище    “ Константин  Величков „
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно  училище   „Свети Климент Охридски“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно  училище   „Христо Груев Данов“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно  училище  „Свети Константин – Кирил Философ“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище    „Свети  Седмочисленици“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище   “ СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ „
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище   „Любен Каравелов“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище   „Никола Вапцаров“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище   „Пейо Крачолов Яворов“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище   „Симон Боливар“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище   „Цар Симеон Велики“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище   „Черноризец Храбър“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище  „Братя Миладинови“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище  „Свети Софроний Врачански“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище „Свети Патриарх Евтимий“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно Средно училище „Димитър Матевски“
Пловдив Пловдив Пловдив Средно ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ДРУЖБА“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия ДУ-Пловдивска духовна семинария   „Св. Св. Кирил и Методий“-Пловдив
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Езикова гимназия „Иван Вазов“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Езикова гимназия „Пловдив“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Математическа  гимназия    „Академик Кирил Попов“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Национална гимназия   за сценични и екранни изкуства
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Национална търговска гимназия – Пловдив
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Национална художествена гимназия „Цанко Лавренов“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Национално училище за музикално и танцово изкуство „Добрин Петков“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия   по кожени изделия и текстил  „Д-р Иван Богоров“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия  по механотехника   „Професор Цветан Лазаров“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия  по туризъм „Проф. д-р Асен Златаров“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по    строителни технологии „Пеньо Пенев“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по   вътрешна архитектура и дървообработване „Христо Ботев“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по   електротехника и  електроника
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по архитектура,   строителство и геодезия „Арх.Камен Петков“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по битова техника
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по машиностроене
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по облекло „Ана Май“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по транспорт „Гоце Делчев“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Професионална гимназия по хранителни технологии и техника
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Френска езикова гимназия   „Антоан дьо Сент – Екзюпери“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Хуманитарна гимназия  „Св. Св. Кирил и Методий“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Частна езикова гимназия   „Стоян Сариев“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Частна професионална гимназия   по икономика и управление
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия Частна профилирана гимназия  „Класик“
Пловдив Пловдив Пловдив Гимназия ЧАСТНА ПРОФИЛИРАНА ГИМНАЗИЯ „ЕДМЪНД БЪРК“
Пловдив Пловдив Пловдив Спортно Спортно училище  „Васил Левски“
Пловдив Пловдив Пловдив Обединено Обединено училище „Йордан Йовков“
Пловдив Пловдив Пловдив Специализирано за деца с увреждания Специално училище за ученици с увреден слух   „Проф. Д-р Ст. Белинов“
Пловдив Първомай Буково Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Пловдив Първомай Бяла река Основно Основно училище „Любен Каравелов“
Пловдив Първомай Виница Основно Основно училище   „Васил Априлов“
Пловдив Първомай Воден Начално Начално училище   „Петко Рачев Славейков“
Пловдив Първомай Градина Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пловдив Първомай Дълбок извор Основно Основно училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Пловдив Първомай Езерово Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Пловдив Първомай Искра Основно Основно училище  „Отец Паисий“
Пловдив Първомай Караджалово Основно Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Пловдив Първомай Първомай Начално Начално училище   „Христо Ботев“
Пловдив Първомай Първомай Основно Основно Училище   „Георги Караславов“
Пловдив Първомай Първомай Основно Основно училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Пловдив Първомай Първомай Средно Средно училище   „Проф. д-р Асен Златаров“
Пловдив Първомай Първомай Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство „Васил Левски“
Пловдив Раковски Белозем Основно Основно училище   „Гео Милев“
Пловдив Раковски Белозем Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство
Пловдив Раковски Раковски Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Пловдив Раковски Раковски Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Пловдив Раковски Раковски Гимназия Професионална гимназия   „Петър Парчевич“
Пловдив Раковски Стряма Основно Основно училище   „Отец Паисий“
Пловдив Раковски Чалъкови Основно Основно училище  „Д-р Петър Берон“
Пловдив Родопи Белащица Основно Основно училище “ Пенчо Славейков“
Пловдив Родопи Браниполе Основно Основно училище   “ Свети  Свети  Кирил и Методий „
Пловдив Родопи Брестник Основно Основно училище „Васил Левски“
Пловдив Родопи Брестовица Основно Основно училище „Христо Ботев“
Пловдив Родопи Кадиево Основно Основно училище   “ Свети Свети Кирил и Методий“
Пловдив Родопи Крумово Основно Основно училище „Христо Ботев“  с. Крумово, общ. „Родопи“, обл. Пловдив
Пловдив Родопи Марково Основно Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Пловдив Родопи Марково Основно Частно основно училище „Слънчев лъч“
Пловдив Родопи Първенец Основно Основно училище  „Св.Св. Кирил и Методий“
Пловдив Родопи Устина Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Пловдив Родопи Цалапица Основно Основно Училище „Паисий Хилендарски“
Пловдив Родопи Ягодово Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Пловдив Садово Богданица Основно Основно училище  с. Богданица
Пловдив Садово Болярци Основно Основно училище  „Георги Сава Раковски „
Пловдив Садово Караджово Основно Основно училище „Васил Левски“
Пловдив Садово Катуница Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Пловдив Садово Поповица Основно Основно  училище  “ Христо Ботев „
Пловдив Садово Садово Основно Основно Училище „Гео Милев“
Пловдив Садово Садово Гимназия Професионална селскостопанска гимназия
Пловдив Садово Чешнегирово Основно Основно училище   „Свети Свети  Кирил и Методий“
Пловдив Сопот Сопот Начално Начално училище „Неделя Петкова“
Пловдив Сопот Сопот Средно Средно училище   „Иван Вазов“
Пловдив Сопот Сопот Гимназия Професионална гимназия   „Генерал  Владимир Заимов“
Пловдив Стамболийски Йоаким Груево Основно Основно училище „Христо Ботев“   с. Йоаким Груево
Пловдив Стамболийски Куртово Конаре Основно Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
Пловдив Стамболийски Ново село Основно Основно училище “ Христо Смирненски „
Пловдив Стамболийски Стамболийски Основно Основно училище  „Христо Смирненски“
Пловдив Стамболийски Стамболийски Основно Основно училище „Христо Ботев“  гр. Стамболийски
Пловдив Стамболийски Стамболийски Средно Средно училище Отец Паисий
Пловдив Стамболийски Триводици Основно Основно училище  „Васил Левски“
Пловдив Съединение Съединение Начално Начално училище“Любен Каравелов“
Пловдив Съединение Съединение Средно Средно  училище  „Христо Ботев“
Пловдив Хисаря Красново Обединено Обединено училище “ Христо Ботев „
Пловдив Хисаря Паничери Основно Основно училище “ Христо Ботев „
Пловдив Хисаря Хисаря Основно Основно училище “ Климент Охридски“
Пловдив Хисаря Хисаря Основно Основно училище „Васил Левски“
Пловдив Хисаря Хисаря Средно Средно  училище „Христо Смирненски“
Разград Завет Брестовене Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Разград Завет Веселец Основно Основно училище „Христо Ботев“
Разград Завет Завет Средно Средно  училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Разград Завет Завет Гимназия Професионална гимназия по земеделие    „Климент Тимирязев“
Разград Завет Завет Възпитателно Възпитателно училище интернат  Никола Йонков Вапцаров
Разград Завет Острово Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Разград Завет Сушево Основно Основно училише  „Васил Левски“
Разград Исперих Вазово Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Разград Исперих Исперих Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Разград Исперих Исперих Основно Основно училище „Васил Априлов“
Разград Исперих Исперих Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство „Хан Аспарух“
Разград Исперих Исперих Гимназия Профилирана гимназия „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Разград Исперих Китанчево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Разград Исперих Лудогорци Основно Основно училище „Христо Ботев“
Разград Исперих Подайва Основно Основно училище  „Отец Паисий“
Разград Исперих Тодорово Основно Основно училище “ Васил Левски „
Разград Кубрат Беловец Основно Основно училище „Васил  Левски“
Разград Кубрат Бисерци Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Разград Кубрат Кубрат Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Разград Кубрат Кубрат Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Разград Кубрат Кубрат Гимназия Професионална гимназия
Разград Кубрат Равно Основно Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“
Разград Кубрат Севар Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Разград Кубрат Сеслав Основно Основно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Разград Кубрат Юпер Основно Основно училище „Свети Климент“
Разград Лозница Веселина Основно Основно училище „Иван Вазов“
Разград Лозница Гороцвет Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Разград Лозница Лозница Начално Начално училище“Васил Левски“
Разград Лозница Лозница Средно Средно  училище  „Христо Ботев“
Разград Лозница Лозница Гимназия Професионална гимназия по   ветеринарна медицина и земеделие   „Александър Стамболийски“
Разград Лозница Сейдол Основно Основно училище   Виделина
Разград Лозница Трапище Основно Основно училище „Кирил и Методий“
Разград Разград Дянково Основно Основно училище „Отец Паисий“
Разград Разград Киченица Основно Основно училище   „Кирил и  Методий“
Разград Разград Осенец Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Разград Разград Разград Основно Основно училище  „Никола  Икономов“
Разград Разград Разград Основно Основно училище „Васил Левски“
Разград Разград Разград Основно Основно училище „Иван Сергеевич Тургенев“
Разград Разград Разград Основно Основно училище Никола Йонков Вапцаров
Разград Разград Разград Основно Основно училище“Отец Паисий“
Разград Разград Разград Средно Средно училище  „Христо Ботев“
Разград Разград Разград Гимназия Национална професионална техническа гимназия    „Шандор Петьофи“
Разград Разград Разград Гимназия Професионална гимназия   по химични технологии и биотехнологии  „Мария Кюри“
Разград Разград Разград Гимназия Професионална гимназия по икономика „Робер Шуман“
Разград Разград Разград Гимназия Професионална гимназия по облекло „Станка Николица Спасо-Еленина“
Разград Разград Разград Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство  и хранително-вкусови технологии  „Ангел Кънчев“
Разград Разград Разград Гимназия Професионална гимназия по транспорт  и строителство  „Христо Смирненски“
Разград Разград Разград Гимназия Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици  „Екзарх Йосиф“
Разград Разград Разград Гимназия Профилирана природоматематическа    гимназия  „Академик Никола Обрешков“
Разград Разград Разград Спортно Спортно училище – Разград
Разград Разград Раковски Основно Основно училище „Георги Сава Раковски“
Разград Разград Стражец Основно Основно училище „Елин Пелин“
Разград Разград Ясеновец Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Разград Самуил Владимировци Основно Основно  училище „Христо  Ботев“
Разград Самуил Желязковец Основно Основно училище „Св. Климент Охридски“
Разград Самуил Самуил Средно Средно училище  „Свети Свети  Кирил и  Методий“
Разград Самуил Хърсово Основно Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“
Разград Цар Калоян Езерче Основно Основно училище   „Свети Паисий Хилендарски“
Разград Цар Калоян Цар Калоян Средно Средно училище „Христо Ботев“
Русе Борово Борово Обединено Обединено училище  „Свети Климент Охридски“
Русе Борово Горно Абланово Основно Основно училище  „ХРИСТО БОТЕВ“
Русе Борово Обретеник Основно Основно училище   „Петко Рачев Славейков“
Русе Бяла Бяла Начално Начално училище „Петко Рачев Славейков“
Русе Бяла Бяла Начално Начално училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Русе Бяла Бяла Основно Основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Русе Бяла Бяла Средно Средно  училище  „Панайот Волов“
Русе Бяла Бяла Гимназия Професионална гимназия
Русе Бяла Копривец Основно Основно училище „Неофит Рилски“
Русе Бяла Полско Косово Основно Основно училище   „Свети  свети  Кирил и  Методий“
Русе Ветово Ветово Средно Средно училище    „Васил Левски“ с професионални паралелки
Русе Ветово Глоджево Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Русе Ветово Сеново Основно Основно училище   „Свети свети  Кирил и Методий“
Русе Ветово Смирненски Основно Основно училище   „Петко Рачов Славейков“
Русе Две могили Баниска Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Русе Две могили Две могили Средно Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Русе Две могили Две могили Гимназия Професионална гимназия  по селско стопанство    „К. А. Тимирязев“
Русе Иваново Иваново Основно Основно училище   “ Никола Йонков Вапцаров „
Русе Иваново Сваленик Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  “ СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ „
Русе Иваново Тръстеник Основно Основно училище“Васил Левски“
Русе Иваново Щръклево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Русе Русе Мартен Основно Основно училище  „Отец Паисий“
Русе Русе Николово Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и  Методий“
Русе Русе Ново село Основно Основно училище    „Георги Стойков Раковски“
Русе Русе Русе Начално Частно Начално Училище „Вяра, Надежда, Любов“ ООД
Русе Русе Русе Основно Основно училище     „Алеко Константинов“
Русе Русе Русе Основно Основно училище   „Любен Каравелов“
Русе Русе Русе Основно Основно училище   „Олимпи Панов“
Русе Русе Русе Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Русе Русе Русе Основно Основно училище  “ Братя Миладинови“
Русе Русе Русе Основно Основно училище  „Иван Вазов“
Русе Русе Русе Основно Основно училище  „Никола Обретенов“
Русе Русе Русе Основно Основно училище  „Отец  Паисий“
Русе Русе Русе Основно Основно училище „Ангел Кънчев“
Русе Русе Русе Основно Основно училище „Васил Априлов“
Русе Русе Русе Основно Основно училище „Тома Кърджиев“
Русе Русе Русе Средно Първо частно СУ  „Леонардо да Винчи“
Русе Русе Русе Средно Средно училище   „Възраждане“
Русе Русе Русе Средно Средно училище  „Йордан Йовков“
Русе Русе Русе Средно Средно училище  „Христо Ботев“
Русе Русе Русе Средно Средно училище „Васил Левски“
Русе Русе Русе Средно Средно училище с преподаване на немски език        „Фридрих Шилер“
Русе Русе Русе Средно СУ за европейски езици  „Свети Константин-Кирил Философ“
Русе Русе Русе Гимназия Духовно училище
Русе Русе Русе Гимназия НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ПО ИЗКУСТВАТА   „ПРОФ.ВЕСЕЛИН СТОЯНОВ“
Русе Русе Русе Гимназия Професионална  гимназия по строителство,   архитектура и геодезия „Пеньо Пенев“
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия   по  промишлени технологии    „Атанас Цонев Буров“
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия   по икономика и управление „Елиас Канети“
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство „Ангел Кънчев“
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия  по туризъм „Иван П. Павлов“
Русе Русе Русе Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО   РЕЧНО КОРАБОСТРОЕНЕ И КОРАБОПЛАВАНЕ
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия по   транспорт
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия по дървообработване и вътрешна архитектура  “ Йосиф Вондрак“ – Русе
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия по електротехника и електроника   „Апостол Арнаудов“
Русе Русе Русе Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО МЕХАНОТЕХНИКА „ЮРИЙ ГАГАРИН“
Русе Русе Русе Гимназия Професионална гимназия по облекло   „Недка Иван Лазарова“
Русе Русе Русе Гимназия Профилирана английска гимназия “ Гео Милев“
Русе Русе Русе Гимназия Профилирана математическа гимназия  „Баба Тонка“
Русе Русе Русе Гимназия Частна профилирана английска гимназия  „Джордж Байрон“
Русе Русе Русе Спортно Спортно училище  „Майор Атанас Узунов“
Русе Русе Семерджиево Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“
Русе Русе Тетово Основно Основно училище „Отец Паисий“
Русе Русе Хотанца Начално Начално училище   „Васил  Априлов“
Русе Сливо поле Голямо Враново Основно Основно училище  Иван Вазов
Русе Сливо поле Ряхово Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Русе Сливо поле Сливо поле Средно Средно  училище   „Св.Паисий Хилендарски“
Русе Ценово Долна Студена Основно Основно училище  „Свети Климент Охридски“
Русе Ценово Караманово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Русе Ценово Новград Основно Основно училище   „Алеко Константинов“
Русе Ценово Ценово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Силистра Алфатар Алеково Начално Начално училище „Отец  Паисий“
Силистра Алфатар Алфатар Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Силистра Главиница Главиница Средно Средно училище „Васил Левски“
Силистра Главиница Зафирово Обединено Обединено училище „Иван Вазов“
Силистра Главиница Сокол Основно Основно училище „Свети Свети  Кирил и Методий“
Силистра Главиница Стефан Караджа Основно Основно училище „Отец Паисий“
Силистра Дулово Дулово Основно Основно училище  „Христо Смирненски“
Силистра Дулово Дулово Средно Средно училище “ Васил Левски“
Силистра Дулово Дулово Гимназия Професионална гимназия по облекло, обслужване и транспорт
Силистра Дулово Окорш Средно Средно училище „Йордан Йовков“
Силистра Дулово Паисиево Средно Средно  училище   „Христо Ботев“
Силистра Дулово Поройно Начално Начално училище „Светлина“
Силистра Дулово Правда Основно Основно  училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Силистра Дулово Секулово Основно Основно училище „Св.св.Кирил и Методий“
Силистра Дулово Черник Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Силистра Дулово Чернолик Основно Основно училище  „Д-р Петър Берон“
Силистра Дулово Яребица Основно Основно училище „Васил Левски“
Силистра Кайнарджа Голеш Основно Основно училище „Васил Априлов“
Силистра Кайнарджа Кайнарджа Основно Основно училище „Черноризец Храбър“
Силистра Кайнарджа Средище Основно Основно училище „Цанко Церковски“
Силистра Кайнарджа Средище Гимназия Професионална гимназия по механизация   на селското стопанство „Никола Йонков Вапцаров“
Силистра Силистра Брадвари Основно Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Силистра Силистра Калипетрово Основно Основно училище  „Св. Св. Кирил и Методий“
Силистра Силистра Професор Иширково Обединено Обединено училище „Свети Климент Охридски“
Силистра Силистра Силистра Основно Основно училище „Иван Вазов“
Силистра Силистра Силистра Основно Основно училище „Отец Паисий“
Силистра Силистра Силистра Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Силистра Силистра Силистра Средно Средно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Езикова гимназия „Пейо Яворов“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Природоматематическа гимназия „Св.Климент Охридски“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Професионална гимназия по лека промишленост „Пенчо Славейков“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Професионална гимназия по механотехника „Владимир Комаров“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Професионална гимназия по производствени технологии „Евлогий Георгиев“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Професионална гимназия по стопанско управление, администрация и услуги „Атанас Буров“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Професионална гимназия по строителство „Пеньо Пенев“
Силистра Силистра Силистра Гимназия Професионална земеделска гимназия „Добруджа“
Силистра Силистра Силистра Спортно Спортно училище „Дръстър“
Силистра Ситово Добротица Основно Основно училище „Отец Паисий“
Силистра Ситово Искра Основно Основно училище „Стефан Караджа“
Силистра Ситово Ситово Основно Основно училище „Георги Сава Раковски“
Силистра Ситово Ситово Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство
Силистра Тутракан Варненци Възпитателно Социално-педагогически интернат „Христо Ботев“
Силистра Тутракан Нова Черна Основно Основно  училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Силистра Тутракан Тутракан Средно Средно  училище „Христо  Ботев“
Силистра Тутракан Тутракан Средно Средно училище „Йордан Йовков“
Силистра Тутракан Цар Самуил Основно Основно училище „Стефан Караджа“
Сливен Котел Градец Основно Основно училище   „Капитан Петър Пармаков“
Сливен Котел Кипилово Основно Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Сливен Котел Котел Средно Средно училище  „Георги Стойков Раковски“
Сливен Котел Котел Гимназия Национално училище за фолклорни   изкуства  „Филип Кутев“
Сливен Котел Мокрен Основно Основно училище „Христо Ботев“
Сливен Котел Пъдарево Основно Основно училище „Георги Стойков Раковски“
Сливен Котел Соколарци Основно Основно училище  „Хаджи Димитър“
Сливен Котел Стрелци Основно Основно училище  „Димитър Камбуров“
Сливен Котел Тича Основно Основно училище „Христо Ботев“
Сливен Котел Филаретово Основно Основно училище   „Д-р Петър Берон“
Сливен Котел Ябланово Основно Основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Сливен Нова Загора Баня Основно Основно училище „Злати  Терзиев“
Сливен Нова Загора Караново Начално Начално училище  „Д-р Петър Берон“
Сливен Нова Загора Коньово Основно Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Сливен Нова Загора Кортен Основно Основно училище  „Петко Рачев Славейков“
Сливен Нова Загора Любенова махала Основно Основно училище  „Иларион Макариополски“
Сливен Нова Загора Нова Загора Начално Начално училище „Любен Каравелов“
Сливен Нова Загора Нова Загора Начално Начално училище „Свети Паисий Хилендарски“
Сливен Нова Загора Нова Загора Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Сливен Нова Загора Нова Загора Средно Средно  училище  „Христо Ботев“
Сливен Нова Загора Нова Загора Средно Средно училище  „Иван Вазов“
Сливен Нова Загора Нова Загора Гимназия Професионална гимназия  по селско стопанство
Сливен Нова Загора Нова Загора Гимназия Професионална гимназия по техника и технологии  „Атанас Димитров“
Сливен Нова Загора Стоил войвода Основно Основно училище“ Свети Паисий Хилендарски“
Сливен Нова Загора Съдиево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Сливен Сливен Блатец Основно Основно училище „Свети Климент Охридски“
Сливен Сливен Бяла Основно Основно училище „Хаджи Димитър“
Сливен Сливен Гавраилово Основно Основно училище “ Найден Геров „
Сливен Сливен Желю войвода Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Сливен Сливен Злати войвода Основно Основно училище „Братя Миладинови“
Сливен Сливен Камен Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Сливен Сливен Кермен Основно Основно училище  „Христо Смирненски“
Сливен Сливен Крушаре Основно Основно училище „Черноризец  Храбър“
Сливен Сливен Самуилово Основно Основно училище „Христо  Ботев“
Сливен Сливен Селиминово Основно Основно училище „Хаджи Димитър“
Сливен Сливен Сливен Начално Начално училище  „Васил Левски“
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище   „Юрий  Гагарин“
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище  „Д-р  Иван Селимински „
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище „Братя Миладинови“
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище „Димитър Петров“
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище „Елисавета Багряна“
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище „Панайот Хитов“
Сливен Сливен Сливен Основно Основно училище „Христо Ботев“
Сливен Сливен Сливен Средно Средно  училище   „Константин Константинов“
Сливен Сливен Сливен Средно Средно  училище “ Пейо Крачолов Яворов „
Сливен Сливен Сливен Средно Средно училище  „Йордан Йовков“
Сливен Сливен Сливен Средно Средно училище  „Хаджи Мина Пашов“
Сливен Сливен Сливен Средно Средно училище „Аргира Жечкова“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Национална художествена гимназия  „Димитър Добрович“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Професионална гимназия по  механотехника
Сливен Сливен Сливен Гимназия Професионална гимназия по електротехника и електроника „Мария Склодовска-Кюри“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Професионална гимназия по икономика „Професор доктор Димитър Табаков“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Професионална гимназия по текстил и облекло „Добри Желязков“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Професионална гимназия по хотелиерство и туризъм    „Академик Неделчо Неделчев“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Профилирана гимназия с преподаване на западни езици „Захарий Стоянов“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Профилирана природо-математическа гимназия „Добри П. Чинтулов“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Профилирана хуманитарна гимназия „Дамян Дамянов“
Сливен Сливен Сливен Гимназия Сливенска професионална гимназия по строителство и геодезия „Арх. Георги Козаров“
Сливен Сливен Сливен Спортно Спортно училище  „Димитър Рохов“
Сливен Сливен Сотиря Основно Основно училище  „Свети Паисий Хилендарски“
Сливен Сливен Стара река Основно Основно училище „Васил Левски“
Сливен Сливен Тополчане Основно Основно училище „Св. Паисий Хилендарски“
Сливен Сливен Чинтулово Начално Начално училище „Христо Ботев“
Сливен Твърдица Бяла паланка Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Сливен Твърдица Оризари Начално Начално училище „Христо Ботев“
Сливен Твърдица Сборище Основно Основно училище  „Никола Прокопиев“
Сливен Твърдица Твърдица Средно Средно училище „Неофит Рилски“
Сливен Твърдица Шивачево Средно Средно училище   „Георги Алексиев Каравелов“
Смолян Баните Баните Средно Средно училище „Христо Ботев“
Смолян Баните Давидково Основно Основно училище   „Св.Св. Кирил и Методий“
Смолян Борино Борино Средно Средно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Смолян Борино Ягодина Основно Основно училище „Отец Паисий“
Смолян Девин Грохотно Основно Основно училище   „Гео Милев“
Смолян Девин Гьоврен Основно Основно училище   „Пейо Крачолов Яворов“
Смолян Девин Девин Основно Основно училище  „Св.Св.Кирил и Методий“
Смолян Девин Девин Средно Средно училище „Христо Ботев“
Смолян Девин Девин Гимназия Професионална гимназия по електротехника „А. С. Попов“
Смолян Девин Лясково Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Смолян Девин Осиково Основно Основно училище  „Димитър Благоев“
Смолян Девин Селча Основно Основно училище   „Отец Паисий“
Смолян Девин Триград Основно Основно училище  „Иван Вазов“
Смолян Доспат Барутин Основно Основно училище  „Никола Йонков  Вапцаров“
Смолян Доспат Бръщен Основно Основно училище  “ Яне  Сандански „
Смолян Доспат Доспат Средно Средно училище   „Димитър Благоев“
Смолян Доспат Змеица Основно Основно училище   „Васил Левски“
Смолян Доспат Късак Основно Основно училище „Христо Ботев“
Смолян Доспат Любча Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Смолян Доспат Црънча Основно Основно училище  “ Никола Йонков Вапцаров“
Смолян Доспат Чавдар Основно Основно училище  „Васил Левски“
Смолян Златоград Долен Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „Свети Свети Кирил и Методий“
Смолян Златоград Ерма река Основно Основно училище  „Васил Левски“
Смолян Златоград Златоград Основно Основно  училище „Васил Левски“
Смолян Златоград Златоград Средно СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АНТИМ І“
Смолян Златоград Старцево Средно Средно  училище  „Свети княз Борис I“
Смолян Мадан Боровина Основно Основно училище  „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Смолян Мадан Букова поляна Основно Основно училище    Христо Ботев
Смолян Мадан Върбина Средно Средно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Смолян Мадан Мадан Основно Основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Смолян Мадан Мадан Средно Средно  училище   „Отец Паисий“
Смолян Мадан Мадан Гимназия Професионална гимназия    „Васил Димитров“
Смолян Мадан Средногорци Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ    „ПЕТКО РАЧОВ СЛАВЕЙКОВ“
Смолян Неделино Неделино Средно Средно    училище    “ Свети Свети  Кирил и  Методий“
Смолян Неделино Средец Основно Основно  училище  „Васил Левски“
Смолян Рудозем Елховец Основно Основно училище „Христо Ботев“
Смолян Рудозем Рудозем Средно Средно  училище  „Свети свети Кирил и Методий”
Смолян Рудозем Чепинци Средно Средно  училище „Христо Ботев“
Смолян Смолян Арда Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Смолян Смолян Момчиловци Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Смолян Смолян Смилян Основно ОСНОВНО    УЧИЛИЩЕ  „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“
Смолян Смолян Смолян Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ИВАН ВАЗОВ“
Смолян Смолян Смолян Основно Основно училище   „Професор доктор Асен Златаров“
Смолян Смолян Смолян Основно Основно училище  „Стою Шишков“
Смолян Смолян Смолян Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „Юрий Гагарин“
Смолян Смолян Смолян Средно Средно училище  „Св. Св. Кирил и Методий“
Смолян Смолян Смолян Средно Средно училище „Отец Паисий“
Смолян Смолян Смолян Гимназия Езикова гимназия  „Иван Вазов“
Смолян Смолян Смолян Гимназия Професионална гимназия   за приложни изкуства
Смолян Смолян Смолян Гимназия Професионална гимназия по  техника и технологии „Христо Ботев“
Смолян Смолян Смолян Гимназия Професионална гимназия по икономика  „Карл Маркс“
Смолян Смолян Смолян Гимназия Профилирана природо-математическа гимназия  „Васил Левски“
Смолян Смолян Смолян Гимназия Смолянска професионална гимназия по туризъм и строителство  „Никола Й. Вапцаров“
Смолян Смолян Търън Основно Основно училище „Стою Шишков“
Смолян Смолян Широка лъка Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Смолян Смолян Широка лъка Гимназия Национално училище   за фолклорни изкуства „Широка лъка“
Смолян Чепеларе Забърдо Основно Основно училище „Бачо Киро“
Смолян Чепеларе Павелско Основно Основно училище „Цар Симеон І“
Смолян Чепеларе Чепеларе Средно Средно Училище „Васил Дечев“
Смолян Чепеларе Чепеларе Гимназия Професионална гимназия по   селско, горско стопанство и туризъм   „Никола Йонков Вапцаров“
Смолян Чепеларе Чепеларе Спортно Спортно училище „Олимпийски надежди“
София-град Столична Банкя Средно 78. Средно     училище    „Христо Смирненски“
София-град Столична Банкя Гимназия Професионална гимназия   по туризъм „Алеко Константинов“
София-град Столична Бистрица Средно 192  СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ    „ХРИСТО  БОТЕВ“
София-град Столична Бусманци Основно 65 основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
София-град Столична Бухово Средно 117. Средно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
София-град Столична Владая Основно 86 Основно училище   „Св. Климент Охридски“
София-град Столична Волуяк Основно 146 Основно училище  „Патриарх  Евтимий“
София-град Столична Горни Богров Основно 115 основно училище „Свети, свети Кирил и Методий“
София-град Столична Доброславци Основно 179 Основно училище  „Васил Левски“
София-град Столична Долни Пасарел Основно 202 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ХРИСТО БОТЕВ“
София-град Столична Железница Основно 191 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“
София-град Столична Казичене Средно 71 Средно училище  „Пейо Яворов“
София-град Столична Кривина Основно 155 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „СВЕТИ СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЙ“
София-град Столична Лозен Основно 200 Основно училище „Отец Паисий“
София-град Столична Лозен Основно 201 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“
София-град Столична Мрамор Основно 175 основно училище „Васил Левски“
София-град Столична Мърчаево Основно 152 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“
София-град Столична Негован Обединено 176 Обединено училище  „Св. Св.  Кирил и Методий“
София-град Столична Нови Искър Основно 171 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СТОИЛ ПОПОВ“
София-град Столична Нови Искър Средно 170 Средно       училище „Васил Левски“
София-град Столична Нови Искър Обединено 172  Обединено училище „Христо  Ботев“
София-град Столична Световрачене Основно 177 Основно училище  “ Св.Св.Кирил и Методий“
София-град Столична София Начално 98 Начално училище   „Св. св. Кирил и Методий“
София-град Столична София Начално Частно начално училище „Питагор“
София-град Столична София Начално Частно начално училище „Фоти“
София-град Столична София Основно 100   ОСНОВНО  УЧИЛИЩЕ  „НАЙДЕН  ГЕРОВ“
София-град Столична София Основно 102. oсновно училище“ Панайот Волов“
София-град Столична София Основно 103 Основно училище „Васил Левски“
София-град Столична София Основно 104 основно училище   „Захари Стоянов“
София-град Столична София Основно 106 Основно училище   “ Григорий Цамблак „
София-град Столична София Основно 107. основно училище „Хан Крум“
София-град Столична София Основно 109 Основно училище  „Христо Смирненски“
София-град Столична София Основно 11 Основно училище Свети Пимен Зографски
София-град Столична София Основно 112 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СТОЯН ЗАИМОВ“
София-град Столична София Основно 120 Основно училище „Георги Сава Раковски“
София-град Столична София Основно 122 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „НИКОЛАЙ ЛИЛИЕВ“
София-град Столична София Основно 124 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
София-град Столична София Основно 126 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „Петко Юрданов Тодоров“
София-град Столична София Основно 129  Основно    Училище                            „Антим -І“
София-град Столична София Основно 136 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ“
София-град Столична София Основно 139 Основно училище „Захарий Круша“
София-град Столична София Основно 141 Основно училище   „Народни будители“
София-град Столична София Основно 142 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВЕСЕЛИН ХАНЧЕВ“
София-град Столична София Основно 143  основно училище  „Георги Бенковски“
София-град Столична София Основно 145 Основно училище    “ Симеон Радев „
София-град Столична София Основно 147   Основно  училище   „Йордан  Радичков“
София-град Столична София Основно 148 ОСНОВНО  УЧИЛИЩЕ  „ПРОФЕСОР  Д-Р ЛЮБОМИР МИЛЕТИЧ“
София-град Столична София Основно 150-то ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ“
София-град Столична София Основно 156-о основно училище   „Васил Левски“
София-град Столична София Основно 159 основно училище „Васил Левски“
София-град Столична София Основно 16 . ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ    “ РАЙКО ЖИНЗИФОВ „
София-град Столична София Основно 162 Основно училище  „Отец Паисий“
София-град Столична София Основно 163 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“
София-град Столична София Основно 199  Основно Училище  Свети Апостол Йоан Богослов
София-град Столична София Основно 20.Иновативно основно  училище „Тодор Минков“  с ранно чуждоезиково обучение по френски и немски език
София-град Столична София Основно 25  основно  училище  „Д-р  Петър  Берон“
София-град Столична София Основно 33 основно училище „Санкт Петербург“
София-град Столична София Основно 34 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „СТОЮ  ШИШКОВ“
София-град Столична София Основно 38 основно училище“Васил Априлов“
София-град Столична София Основно 4. Основно училище    „Проф. Джон Атанасов“
София-град Столична София Основно 41 основно училище „Св. Патриарх Евтимий“
София-град Столична София Основно 42  основно  училище   “ Хаджи  Димитър“
София-град Столична София Основно 43 Основно училище   „Христо Смирненски“
София-град Столична София Основно 45 основно училище  „Константин Величков“
София-град Столична София Основно 46 Основно училище „Константин Фотинов“   с разширено изучаване на хореография
София-град Столична София Основно 48 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ЙОСИФ КОВАЧЕВ“
София-град Столична София Основно 49-то Основно училище   „Бенито Хуарес“
София-град Столична София Основно 5 Основно  училище   „Иван Вазов“
София-град Столична София Основно 50. Основно училище „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
София-град Столична София Основно 52 Основно училище   „Цанко Церковски“
София-град Столична София Основно 53 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „НИКОЛАЙ ХРЕЛКОВ“
София-град Столична София Основно 58 Основно училище  „Сергей Румянцев“
София-град Столична София Основно 6 ОУ „Граф Игнатиев“
София-град Столична София Основно 60 ОУ  „Св.св.Кирил и Методий“
София-град Столична София Основно 61-во основно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
София-град Столична София Основно 62. Основно училище    „Христо Ботев“
София-град Столична София Основно 63  Основно  училище „Христо Ботев“
София-град Столична София Основно 64 основно училище   “ Цар Симеон Велики „
София-град Столична София Основно 67 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ВАСИЛ ДРУМЕВ“
София-град Столична София Основно 70-о основно училище  „Свети Климент Охридски“
София-град Столична София Основно 72 Основно училище “ Христо Ботев „
София-град Столична София Основно 75.Основно училище   “ Тодор Каблешков „
София-град Столична София Основно 76. Основно училище „Уилям Сароян“
София-град Столична София Основно 77 Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
София-град Столична София Основно 82. основно училище    „Васил Евстатиев Априлов“
София-град Столична София Основно 83. Основно училище „Елин Пелин“
София-град Столична София Основно 84 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
София-град Столична София Основно 89 ОУ „Д-р Христо Стамболски“
София-град Столична София Основно 92 Основно  училище   „Димитър Талев“
София-град Столична София Основно Частно основно  училище с изучаване   на английски език „Меридиан 22“
София-град Столична София Основно Частно Основно Училище   „Азбуки“
София-град Столична София Основно Частно основно училище   „Прогресивно образование“
София-град Столична София Основно Частно основно училище   „Светлина“
София-град Столична София Основно Частно основно училище  “ Св. Климент Охридски „
София-град Столична София Основно Частно основно училище  „Джани РоДари“ ЕООД
София-град Столична София Основно ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ОБРАЗОВАТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ“
София-град Столична София Основно Частно основно училище „Д-р  Петър Берон“
София-град Столична София Основно Частно основно училище „Езиков свят“
София-град Столична София Основно ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ЕРИХ КЕСТНЕР“
София-град Столична София Основно Частно основно училище „Изгрев“ ЕООД
София-град Столична София Основно Частно основно училище „Куест“
София-град Столична София Основно Частно основно училище „Монтесори“ ЕООД
София-град Столична София Основно Частно Основно Училище „Откривател“
София-град Столична София Основно Частно основно училище „Света София“ ЕООД
София-град Столична София Основно ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ТОМАС ЕДИСЪН“
София-град Столична София Основно Частно основоно училище „Банкерче“
София-град Столична София Средно 1 Средно   училище    „Пенчо П. Славейков“
София-град Столична София Средно 10 Средно училище   “ Теодор Траянов „
София-град Столична София Средно 101. СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ „БАЧО КИРО“
София-град Столична София Средно 105. СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ   „АТАНАС ДАЛЧЕВ“
София-град Столична София Средно 108 Средно училище   „Никола Беловеждов“
София-град Столична София Средно 113  СУ „САВА ФИЛАРЕТОВ“
София-град Столична София Средно 118 Средно училище   „Академик Людмил Стоянов“
София-град Столична София Средно 119 Средно  училище  „Академик Михаил Арнаудов“
София-град Столична София Средно 12 Средно    училище “ Цар Иван Асен II“
София-град Столична София Средно 121 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ ИЗМИРЛИЕВ“
София-град Столична София Средно 123 Средно  училищe „Стефан Стамболов“
София-град Столична София Средно 125 СУ с изучаване на чужди езици „Боян Пенев“
София-град Столична София Средно 127 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ  „Иван Николаевич Денкоглу“
София-град Столична София Средно 128 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „АЛБЕРТ АЙНЩАЙН“
София-град Столична София Средно 130. средно  училище „Стефан Караджа“
София-град Столична София Средно 131 СУ „Климент Аркадиевич Тимирязев“
София-град Столична София Средно 132. Средно  училище    „Ваня Войнова“
София-град Столична София Средно 133 Средно училище    „А. С. Пушкин”
София-град Столична София Средно 134. средно училище    „Димчо Дебелянов“
София-град Столична София Средно 135 средно  училище „Ян Амос Коменски“
София-град Столична София Средно 137 средно училище    „Ангел Кънчев“
София-град Столична София Средно 138.  СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ЗА ЗАПАДНИ И ИЗТОЧНИ ЕЗИЦИ „ПРОФ. ВАСИЛ  ЗЛАТАРСКИ“
София-град Столична София Средно 14. средно училище  „Проф. д-р Асен Златаров“
София-град Столична София Средно 140. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ИВАН БОГОРОВ“
София-град Столична София Средно 144 Средно  училище  „Народни будители“
София-град Столична София Средно 149   Средно училище ,,Иван Хаджийски“
София-град Столична София Средно 15 Средно училище “ Адам Мицкевич“
София-град Столична София Средно 17 СУ „Дамян Груев“   с ранно чуждоезиково обучение
София-град Столична София Средно 18 Средно  училище    „Уилям Гладстон“
София-град Столична София Средно 19 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ    „ЕЛИН ПЕЛИН“
София-град Столична София Средно 2 средно училище   „Академик Емилиян Станев „
София-град Столична София Средно 21 СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“
София-град Столична София Средно 22 Средно училище   „Георги Стойков Раковски“
София-град Столична София Средно 23 Средно училище „Фредерик Жолио-Кюри“
София-град Столична София Средно 24 Средно училище   „П.К.Яворов“
София-град Столична София Средно 26 Средно училище    „Йордан Йовков“
София-град Столична София Средно 27. Средно училище  „Акад. Георги  Караславов“
София-град Столична София Средно 28 Средно  училище   „Алеко Константинов“
София-град Столична София Средно 29. Средно училище    „Кузман Шапкарев“
София-град Столична София Средно 30 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ  „БРАТЯ  МИЛАДИНОВИ“
София-град Столична София Средно 31 Средно училище за чужди езици   и мениджмънт „Иван Вазов“
София-град Столична София Средно 32. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ С ИЗУЧАВАНЕ НА ЧУЖДИ   ЕЗИЦИ  „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“
София-град Столична София Средно 35. СРЕДНО ЕЗИКОВО УЧИЛИЩЕ   „ДОБРИ  ВОЙНИКОВ“
София-град Столична София Средно 36 Средно  училище   „Максим Горки“
София-град Столична София Средно 37. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „РАЙНА КНЯГИНЯ“
София-град Столична София Средно 39 Средно  училище  „Петър Динеков“
София-град Столична София Средно 40 Средно училище   „Луи Пастьор“
София-град Столична София Средно 44. Средно училище „Неофит Бозвели“
София-град Столична София Средно 47 СУ  „Христо Г. Данов“
София-град Столична София Средно 5. Вечерно средно училище  „Пеньо Пенев“
София-град Столична София Средно 51 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА“
София-град Столична София Средно 54 СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ „Свети ИВАН РИЛСКИ“
София-град Столична София Средно 55 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ   „ПЕТКО КАРАВЕЛОВ“
София-град Столична София Средно 56. Средно училище   „Професор Константин Иречек“
София-град Столична София Средно 66 Средно училище „Филип Станиславов“
София-град Столична София Средно 68. Средно училище  „Академик Никола Обрешков“
София-град Столична София Средно 69 Средно    училище „Димитър Маринов“
София-град Столична София Средно 7. СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ   „СВ. СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ“
София-град Столична София Средно 73.СУ с преподаване на чужди езици   „Владислав Граматик“
София-град Столична София Средно 74 СУ  „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“
София-град Столична София Средно 79 средно училище  „Индира Ганди“
София-град Столична София Средно 8.  Средно  училище „Васил Левски“
София-град Столична София Средно 81. Средно  училище    „Виктор Юго“
София-град Столична София Средно 85 Средно училище „Отец Паисий“
София-град Столична София Средно 88 Средно училище    „Димитър Попниколов“
София-град Столична София Средно 90 Средно училище   „Генерал Хосе де Сан Мартин“
София-град Столична София Средно 93-то Средно  училище  „Александър Теодоров – Балан“
София-град Столична София Средно 94 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ  „Димитър Страшимиров“
София-град Столична София Средно 95 СУ „Проф. Иван Шишманов“
София-град Столична София Средно 96. Средно училище    „Лев Николаевич Толстой“
София-град Столична София Средно 97 Средно училище   „Братя Миладинови“
София-град Столична София Средно НАЦИОНАЛНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „СОФИЯ“
София-град Столична София Средно Средно училище „Св. Иван Рилски“
София-град Столична София Средно Трето средно    училище  „Марин Дринов“
София-град Столична София Средно ЧАСТНО  СРЕДНО ЕЗИКОВО УЧИЛИЩЕ     „ГАЛИНА СЕРГЕЕВНА УЛАНОВА“
София-град Столична София Средно Частно езиково средно училище  „Дорис Тенеди“
София-град Столична София Средно Частно профилирано средно    училище „Свети Наум“
София-град Столична София Средно Частно средно    училище    „Цар Симеон Велики“
София-град Столична София Средно Частно средно  училище „Свети Георги“
София-град Столична София Средно Частно средно езиково училище   „Евростар“
София-град Столична София Средно Частно средно езиково училище „Дрита“
София-град Столична София Средно Частно средно училище               „Дружба“ – София
София-град Столична София Средно Частно средно училище   „Орфей“
София-град Столична София Средно Частно средно училище   „Професор Николай Райнов“
София-град Столична София Средно Частно средно училище   по изкуства и чужди езици „Артис“
София-град Столична София Средно Частно средно училище   с немски език „Веда“
София-град Столична София Средно Частно средно училище   с ранно чуждоезиково обучение „ЕСПА“
София-град Столична София Средно Частно средно училище  “ УВЕКИНД „
София-град Столична София Средно Частно средно училище  „Петко Рачов Славейков“
София-град Столична София Средно Частно средно училище „Българско школо“ ООД
София-град Столична София Средно Частно средно училище Евлоги и Христо Георгиеви ЕООД
София-град Столична София Средно Частно средно училище с чуждоезиков профил „Абрахам Линкълн“
София-град Столична София Средно ЧСУ  „Рьорих“ с ранно чуждоезиково обучение и   разширено изучаване на музика и изобразително изкуство
София-град Столична София Гимназия 157 Гимназия с изучаване  на чужд език „Сесар Вайехо“
София-град Столична София Гимназия 164.  гимназия с преподаване    на испански език „Мигел де Сервантес“
София-град Столична София Гимназия 33 ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ „СВЕТА СОФИЯ“
София-град Столична София Гимназия 9 Френска езикова гимназия    „Алфонс дьо Ламартин“
София-град Столична София Гимназия 91.НЕМСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ  ,,Професор Константин Гълъбов“
София-град Столична София Гимназия IV Сменно-вечерна гимназия  “ Отец Паисий „
София-град Столична София Гимназия АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В   СОФИЯ
София-град Столична София Гимназия Втора английска езикова гимназия   „Томас Джеферсън“
София-град Столична София Гимназия Духовно Училище  Софийска духовна семинария „Св. Иван Рилски“
София-град Столична София Гимназия Национална  природо-математическа   гимназия „Академик Любомир Чакалов“
София-град Столична София Гимназия НАЦИОНАЛНА  ФИНАНСОВО-СТОПАНСКА ГИМНАЗИЯ
София-град Столична София Гимназия Национална гимназия за древни езици и    култури Константин Кирил Философ
София-град Столична София Гимназия НАЦИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ЗА ПРИЛОЖНИ   ИЗКУСТВА „СВЕТИ ЛУКА“ – СОФИЯ
София-град Столична София Гимназия НАЦИОНАЛНА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ   ПО ПРЕЦИЗНА ТЕХНИКА И ОПТИКА „М. В. Ломоносов“
София-град Столична София Гимназия Национална професионална гимназия  по полиграфия и фотография
София-град Столична София Гимназия НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКО – БАНКОВА ГИМНАЗИЯ
София-град Столична София Гимназия Национално музикално училище „Любомир Пипков“
София-град Столична София Гимназия Национално училище за   изящни изкуства „Илия Петров“
София-град Столична София Гимназия Национално училище за  танцово изкуство
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА  ГИМНАЗИЯ    ПО ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ    ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА  И АВТОМАТИКА
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия   по железопътен транспорт „Никола Корчев“
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ   ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО „БУЗЕМА“
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ   ПО ТЕКСТИЛНИ И КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ   ПО ТРАНСПОРТ
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ   ПО ТРАНСПОРТ „МАКГАХАН“
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия по   механоелектротехника „Н.Й.Вапцаров“
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия по   текстил и моден дизайн
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия по   фризьорство и козметика „Княгиня Евдокия“
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия по  екология  и   биотехнологии „Проф. д-р Асен Златаров“
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия по  хранително-вкусови технологии „Проф. д-р Георги Павлов“
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО АУДИО-, ВИДЕО- И   ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЯ „А. С. ПОПОВ“
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия по облекло    „Княгиня Мария Луиза“
София-град Столична София Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНА ТЕХНИКА
София-град Столична София Гимназия Професионална гимназия по транспорт   и енергетика „Хенри Форд“
София-град Столична София Гимназия Профилирана гимназия  за изобразителни изкуства    „Професор Николай Райнов“
София-град Столична София Гимназия Профилирана гимназия с изучаване   на чужди езици „Свети Методий“
София-град Столична София Гимназия Профилирана гимназия с интензивно изучаване на румънски език   „МИХАЙ ЕМИНЕСКУ“
София-град Столична София Гимназия Първа английска езикова гимназия
София-град Столична София Гимназия Първа частна английска гимназия        „Уилям Шекспир-Интелект Инвест“
София-град Столична София Гимназия Първа Частна Математическа Гимназия
София-град Столична София Гимназия Софийска гимназия   по хлебни              и сладкарски технологии
София-град Столична София Гимназия СОФИЙСКА ГИМНАЗИЯ ПО СТРОИТЕЛСТВО, АРХИТЕКТУРА И ГЕОДЕЗИЯ „ХРИСТО БОТЕВ“
София-град Столична София Гимназия Софийска математическа гимназия   „Паисий Хилендарски“
София-град Столична София Гимназия СОФИЙСКА ПРОФЕСИОНАЛНА   ГИМНАЗИЯ по ЕЛЕКТРОНИКА  „Джон Атанасов“
София-град Столична София Гимназия СОФИЙСКА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ  ПО ТУРИЗЪМ
София-град Столична София Гимназия Технологично училище „Електронни системи“ към Технически Университет  – София
София-град Столична София Гимназия ЧАСТНА  ПРОФЕСИОНАЛНА   ГИМНАЗИЯ   „БАНКЕР“
София-град Столична София Гимназия ЧАСТНА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ  „ПРОФ.Д-Р В.ЗЛАТАРСКИ“
София-град Столична София Гимназия Частна езикова гимназия „Проф.Иван Апостолов“
София-град Столична София Гимназия ЧАСТНА НЕМСКА ГИМНАЗИЯ           „ЕРИХ КЕСТНЕР“
София-град Столична София Гимназия ЧАСТНА ПРОФЕСИОНАЛНА   ГИМНАЗИЯ ПО БАНКОВО ДЕЛО, ТЪРГОВИЯ И ФИНАНСИ
София-град Столична София Гимназия Частна професионална гимназия „Дарби“
София-град Столична София Гимназия Частна професионална гимназия по икономика,   туризъм и информатика,,Булпрогрес“
София-град Столична София Гимназия Частна професионална гимназия по охрана и сигурност  „Св.Георги Победоносец“
София-град Столична София Гимназия Частна профилирана гимназия   с чуждоезиково обучение   „Езиков свят“
София-град Столична София Гимназия Частна профилирана гимназия „Образователни технологии“
София-град Столична София Гимназия Частна профилирана гимназия с   чуждоезиково обучение „Меридиан 22″
София-град Столична София Спортно 153 Спортно училище „Неофит Рилски“
София-град Столична София Спортно 166  Спортно училище „Васил Левски“
София-град Столична София Спортно 57 Спортно училище   „Свети  Наум Охридски“
София-град Столична София Спортно СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ     „ГЕН.  ВЛАДИМИР  СТОЙЧЕВ“
София-град Столична София Обединено 59 ОБЕДИНЕНО УЧИЛИЩЕ    „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
София-град Столична София Специализирано за деца с увреждания Специално училище    за ученици с увреден слух „Проф. д-р Дечо Денев“
София-град Столична София Специализирано за деца с увреждания Специално училище за ученици с нарушено зрение   „ЛУИ БРАЙЛ“
София-град Столична София Друго Национален учебен комплекс по култура с   лицей за изучаване на италиански език и култура с участието на Република Италия
София-град Столична Чепинци Основно 160 Основно училище          “ Кирил и Методий“
София-град Столична Яна Основно 116 Основно училище „Паисий Хилендарски“
София-област Антон Антон Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
София-област Божурище Божурище Средно Средно училище  „Летец Христо Топракчиев“
София-област Божурище Хераково Основно Основно училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
София-област Ботевград Ботевград Основно Основно училище   „Васил Левски“
София-област Ботевград Ботевград Основно Основно училище  “ Никола Йонков Вапцаров“
София-област Ботевград Ботевград Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
София-област Ботевград Ботевград Гимназия Професионална гимназия по техника и мениджмънт    „Христо Ботев“
София-област Ботевград Ботевград Гимназия Профилирана природо-математическа гимназия  “ Акад. проф. д-р Асен Златаров „
София-област Ботевград Ботевград Гимназия Техническа професионална гимназия  „Стамен Панчев“
София-област Ботевград Врачеш Основно Основно училище „Отец Паисий“
София-област Ботевград Липница Основно Основно училище   “ Свети свети Кирил и Методий „
София-област Ботевград Литаково Основно Основно училище „Васил Левски“
София-област Ботевград Новачене Основно Основно училище   „Васил Левски“
София-област Ботевград Скравена Основно Основно училище  „Свети  Свети  Кирил и Методий“
София-област Ботевград Трудовец Основно Основно училище  „Любен Каравелов“
София-област Годеч Годеч Средно Средно  училище   „Проф. д-р Асен Златаров“
София-област Горна Малина Априлово Обединено Обединено училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
София-област Горна Малина Горна Малина Средно Средно училище   „Христо Ботев“
София-област Горна Малина Долно Камарци Основно Основно училище   „Отец Паисий“
София-област Долна баня Долна баня Средно Средно  училище „Неофит Рилски“
София-област Долна баня Долна баня Гимназия Професионална гимназия    „Христо Ботев“
София-област Драгоман Драгоман Средно Средно  училище  „Христо Ботев“
София-област Елин Пелин Габра Основно Основно училище „Отец Паисий“
София-област Елин Пелин Доганово Основно Основно училище „Свети  Свети Кирил и Методий“
София-област Елин Пелин Елин Пелин Начално Начално училище   „Христо Ботев“
София-област Елин Пелин Елин Пелин Начално Начално училище „Отец Паисий“
София-област Елин Пелин Елин Пелин Основно Основно училище   „Стефан Стефанов“
София-област Елин Пелин Елин Пелин Средно Средно училище   „Васил Левски“
София-област Елин Пелин Елин Пелин Гимназия Професионална гимназия по керамика
София-област Елин Пелин Лесново Основно Основно училище „Христо Ботев“
София-област Елин Пелин Мусачево Основно Основно училище „Иван Вазов“
София-област Елин Пелин Нови хан Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
София-област Елин Пелин Равно поле Основно Основно училище   „Христо Ботев“
София-област Етрополе Етрополе Основно Основно училище „Христо Ботев“
София-област Етрополе Етрополе Средно Средно училище  „Христо Ясенов“
София-област Етрополе Етрополе Гимназия Професионална гимназия „Тодор Пеев“
София-област Етрополе Лопян Основно Основно училище „Христо Ботев“
София-област Етрополе Малки Искър Основно Основно училище   „Георги Бенковски“
София-област Златица Златица Средно Средно училище   „Свети Паисий Хилендарски“
София-област Златица Златица Гимназия Аграрно -техническа професионална гимназия
София-област Ихтиман Вакарел Обединено Обединено Училище  „Христо Смирненски“
София-област Ихтиман Ихтиман Основно Основно  Училище  „Димчо Дебелянов“
София-област Ихтиман Ихтиман Основно Основно  училище „Свети Свети Кирил и Методий“
София-област Ихтиман Ихтиман Средно Средно       училище   „Христо  Ботев“
София-област Ихтиман Ихтиман Гимназия Професионална гимназия „Васил Левски“
София-област Копривщица Копривщица Средно Средно  училище „Любен Каравелов“
София-област Костенец Костенец Основно Основно училище  „Константин Костенечки“
София-област Костенец Костенец Основно Основно училище  „Св.св. Кирил и Методий“
София-област Костенец Костенец Средно Средно  училище   „Св. Климент Охридски“
София-област Костенец Костенец Гимназия Професионална гимназия „Георги Сава Раковски“
София-област Костенец Момин проход Основно Основно училище  “ Христо Смирненски“
София-област Костинброд Драговищица Начално Начално училище „Отец Паисий“
София-област Костинброд Костинброд Основно Второ основно училище „Васил Левски“
София-област Костинброд Костинброд Основно Първо основно училище  „Васил Левски“
София-област Костинброд Костинброд Средно Средно  училище  „Д-р   Петър Берон“
София-област Костинброд Костинброд Гимназия Професионална гимназия  по ветеринарна медицина и селско   стопанство „Св. Г. Победоносец“
София-област Костинброд Петърч Основно Основно училище „Отец Паисий“
София-област Мирково Мирково Основно Основно училище  „Георги Бенковски“
София-област Пирдоп Пирдоп Начално Начално училище „Тодор Генчев Влайков“
София-област Пирдоп Пирдоп Средно Средно  училище    „Саво Ценов Савов“
София-област Пирдоп Пирдоп Гимназия Професионална гимназия по механаноелектротехника
София-област Пирдоп Пирдоп Гимназия Професионална гимназия по туризъм и  хранителни технологии „Никола Димов“
София-област Правец Видраре Основно Основно училище „Васил Левски“
София-област Правец Джурово Основно Основно училище „Христо Ботев“
София-област Правец Осиковица Основно Основно училище   „Любен Каравелов“
София-област Правец Правец Основно Основно училище  „Васил Левски“
София-област Правец Правец Гимназия Национална професионална гимназия по компютърни технологии и системи
София-област Правец Правец Гимназия Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици „Алеко Константинов“
София-област Правец Разлив Основно Основно училище „Христо Ботев“
София-област Самоков Говедарци Основно Основно училище   „Димчо Дебелянов“
София-област Самоков Радуил Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
София-област Самоков Самоков Начално Начално училище „Станислав Доспевски“
София-област Самоков Самоков Основно Основно училище  „Митрополит Авксентий Велешки“
София-област Самоков Самоков Основно Основно училище  „Христо Максимов“
София-област Самоков Самоков Основно Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
София-област Самоков Самоков Средно Средно училище   „Отец Паисий“
София-област Самоков Самоков Гимназия Професионална гимназия по туризъм
София-област Самоков Самоков Гимназия Професионална техническа   гимназия „Никола Й. Вапцаров“
София-област Самоков Самоков Гимназия Профилирана гимназия  „КОНСТАНТИН  ФОТИНОВ“
София-област Самоков Самоков Спортно Спортно училище   „Никола Велчев“
София-област Самоков Самоков Обединено Обединено  училище „Неофит Рилски“
София-област Самоков Ярлово Основно Основно училище            “ Васил Левски“
София-област Своге Бов Основно Основно училище  „Св.Св.Кирил и Методий“
София-област Своге Владо Тричков Основно Основно училище  „Елин Пелин“
София-област Своге Искрец Основно Основно училище  „Свети Иван Рилски“
София-област Своге Лакатник Основно Основно училище   „Христо Ботев“
София-област Своге Реброво Основно Основно училище   „Д-р Петър Берон“
София-област Своге Свидня Основно Основно училище   „Отец Паисий“
София-област Своге Своге Начално Начално училище  „Д-р Петър Берон“
София-област Своге Своге Средно Средно  училище  „Иван Вазов“
София-област Своге Своге Гимназия Професионална гимназия   „Велизар Пеев“
София-област Своге Церово Основно Основно училище  „Васил Левски“
София-област Сливница Алдомировци Основно Основно Училище „Иван Вазов“
София-област Сливница Сливница Средно Средно  училище   ,,Св.Св. Кирил и Методий“
София-област Сливница Сливница Гимназия Професионална гимназия   по транспорт   „Никола Йонков Вапцаров“
София-област Чавдар Чавдар Основно Основно училище   „Св. Св. Кирил и Методий“
София-област Челопеч Челопеч Основно Основно училище   „Св.Св.Кирил и Методий“
София-област Челопеч Челопеч Гимназия Частна профилирана гимназия  с чуждоезиково обучение „ЧЕЛОПЕЧ“
Стара Загора Братя Даскалови Братя Даскалови Средно СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“
Стара Загора Братя Даскалови Гранит Основно Основно училище „Пейо Крачолов Яворов“
Стара Загора Братя Даскалови Мирово Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Стара Загора Братя Даскалови Оризово Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Стара Загора Братя Даскалови Партизанин Основно Основно училище „Георги Сава Раковски“
Стара Загора Братя Даскалови Черна гора Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Стара Загора Гурково Гурково Средно СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ   „ХРИСТО СМИРНЕНСКИ“
Стара Загора Гурково Паничерево Основно Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“
Стара Загора Гълъбово Гълъбово Основно Второ основно училище“ Христо Ботев“
Стара Загора Гълъбово Гълъбово Основно Първо Основно Училище  „Свети Паисий Хилендарски“
Стара Загора Гълъбово Гълъбово Средно Средно училище   „Васил Левски“
Стара Загора Гълъбово Гълъбово Гимназия Професионална гимназия   по енергетика и електротехника
Стара Загора Гълъбово Обручище Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Стара Загора Казанлък Бузовград Основно Основно Училище “ Васил Левски“
Стара Загора Казанлък Горно Черковище Основно Основно училище“Свети Климент Охридски“
Стара Загора Казанлък Енина Основно Основно Училище  „Христо Ботев“
Стара Загора Казанлък Казанлък Основно Основно училище   „Антон Страшимиров“
Стара Загора Казанлък Казанлък Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „МАТИ БОЛГАРИЯ“
Стара Загора Казанлък Казанлък Основно Основно училище   „Свети Паисий Хилендарски“
Стара Загора Казанлък Казанлък Основно Основно училище   „Чудомир“
Стара Загора Казанлък Казанлък Основно Основно училище  „Георги Кирков“
Стара Загора Казанлък Казанлък Основно Основно училище  „Кулата“
Стара Загора Казанлък Казанлък Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Стара Загора Казанлък Казанлък Средно Средно училище „Екзарх Антим І „
Стара Загора Казанлък Казанлък Гимназия Национално училище  по пластични изкуства    и дизайн  „Академик  Дечко Узунов“
Стара Загора Казанлък Казанлък Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ   ПО ТРАНСПОРТ И ТРАНСПОРТЕН МЕНИДЖМЪНТ
Стара Загора Казанлък Казанлък Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ  „ИВАН ХАДЖИЕНОВ“
Стара Загора Казанлък Казанлък Гимназия Професионална гимназия по лека промишленост и туризъм
Стара Загора Казанлък Казанлък Гимназия Профилирана гимназия “ Академик Петко Стайнов“
Стара Загора Казанлък Казанлък Гимназия Профилирана природо-математическа гимназия    „Никола Обрешков“
Стара Загора Казанлък Казанлък Гимназия Профилирана хуманитарна гимназия  „Св. Св. Кирил и Методий“
Стара Загора Казанлък Копринка Основно ОУ „Кирил и Методий“
Стара Загора Казанлък Крън Основно Основно училище    „Свети Климент Охридски“
Стара Загора Казанлък Кънчево Основно Основно училище ,,Свети, Свети Кирил и Методий“
Стара Загора Казанлък Овощник Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Стара Загора Казанлък Ръжена Основно Основно училище   „Свети Свети Кирил и Методий“
Стара Загора Казанлък Хаджидимитрово Основно Основно училище  Свети Паисий Хилендарски
Стара Загора Казанлък Шейново Основно ОУ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН“
Стара Загора Казанлък Шипка Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Стара Загора Мъглиж Ветрен Основно Основно Училище „Свети свети Кирил и Методий“
Стара Загора Мъглиж Дъбово Основно Основно училище   „Св.св.Кирил и Методий“
Стара Загора Мъглиж Зимница Начално Начално училище ,,Свeти Паисий Хилендарски“
Стара Загора Мъглиж Мъглиж Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ХРИСТО БОТЕВ“
Стара Загора Мъглиж Мъглиж Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство „Гео Милев“
Стара Загора Мъглиж Тулово Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Стара Загора Мъглиж Ягода Основно Основно училище „Христо Ботев“
Стара Загора Николаево Едрево Начално Начално училище „Васил Левски“
Стара Загора Николаево Елхово Начално Начално училище „Братя Жекови“   с. Елхово общ. Николаево
Стара Загора Николаево Николаево Основно Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Стара Загора Николаево Николаево Гимназия Професионална гимназия  „АТАНАС ДАМЯНОВ „
Стара Загора Николаево Нова махала Начално Начално училище “ Св. Св. Кирил и Методий“
Стара Загора Опан Опан Обединено Обединено училище  „Христо Ботев“
Стара Загора Павел баня Александрово Основно Основно училище „Христо Ботев“
Стара Загора Павел баня Габарево Основно Основно училище „Никола Йонков Вапцаров“
Стара Загора Павел баня Горно Сахране Основно Основно училище „Васил Левски“
Стара Загора Павел баня Манолово Основно Основно училище „Георги Бенковски“
Стара Загора Павел баня Осетеново Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Стара Загора Павел баня Павел баня Средно Средно училище   „Христо Ботев“
Стара Загора Павел баня Павел баня Гимназия Професионална гимназия    по ресторантьорство и хотелиерство
Стара Загора Павел баня Скобелево Основно Основно училище“Генерал Скобелев“
Стара Загора Павел баня Тъжа Основно Основно училище „Просвета“
Стара Загора Павел баня Търничени Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „Свети  Паисий Хилендарски“
Стара Загора Раднево Коларово Основно Основно училище „Поп Минчо“
Стара Загора Раднево Раднево Основно Второ основно училище  „Свети Паисий Хилендарски“
Стара Загора Раднево Раднево Основно Първо основно  училище   „Свети Климент Охридски“
Стара Загора Раднево Раднево Средно Средно училище „Гео Милев“
Стара Загора Раднево Раднево Гимназия Професионална гимназия   „Св.Иван Рилски“
Стара Загора Раднево Сърнево Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Стара Загора Стара Загора Братя Кунчеви Основно Основно училище „Христо Ботев“
Стара Загора Стара Загора Горно Ботево Основно Основно училище „Христо Ботев“  с. Горно Ботево
Стара Загора Стара Загора Дълбоки Основно Основно училище   „Иван Мирчев“
Стара Загора Стара Загора Загоре Основно Основно училище „Христо Ботев“
Стара Загора Стара Загора Калояновец Основно Основно училище „Отец Паисий“
Стара Загора Стара Загора Кирилово Средно Частно средно училище „Нов век“
Стара Загора Стара Загора Преславен Основно Основно  училище „Бойчо Русев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Начално Начално училише „Кольо Ганчев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Начално Начално училище „Димитър Благоев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Начално Начално училище „Зора“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Второ основно училище  „Петко Рачов Славейков“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Дванадесето  основно училище     „Стефан Караджа“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Девето основно училище  „Веселин Ханчев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Единадесето основно училище   „Николай Лилиев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Основно  училище  „Георги Райчев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Основно училище   „КИРИЛ ХРИСТОВ „
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Основно училище Самара
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Пето основно училище  “ Митьо Станев „
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Първо основно училище  „Георги Бакалов“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Тринадесето основно училище  „Свети Паисий Хилендарски“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно Частно основно  училище „Елин Пелин“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Основно ШЕСТО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ    „СВЕТИ НИКОЛА“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно Вечерно СУ „Захари Стоянов“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ      „ЖЕЛЕЗНИК“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно Средно  училище „Поп Минчо Кънчев“    при Затвора гр.Стара Загора
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно Средно училище   „Иван Вазов“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно Средно училище  „Христо Смирненски“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно Средно училище „Максим Горки“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Средно Средно училище „Христо Ботев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Гимназия с преподаване   на чужди езици „Ромен Ролан“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия НАЦИОНАЛНА ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО  ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА  „ИВАН ПАВЛОВ“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Национално училище за музикални   и сценични изкуства“Христина Морфова“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Професионална гимназия  по   механотехника  и транспорт  „Н. Й. Вапцаров“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Професионална гимназия по   строителство,архитектура и геодезия „Лубор Байер“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Професионална гимназия по електроника  „Джон Атанасов“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ“ Г. С. РАКОВСКИ“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Професионална гимназия по облекло и хранене   „Райна Княгиня“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Професионална гимназия по строителство и   дървообработване „Инж. Недьо Ранчев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Профилирана природоматематическа гимназия  „Гео Милев“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Гимназия Търговска гимназия   „Княз Симеон Търновски“
Стара Загора Стара Загора Стара Загора Спортно СПОРТНО УЧИЛИЩЕ „ТОДОР КАБЛЕШКОВ“
Стара Загора Стара Загора Старозагорски бани Средно Частно средно училище Делфините
Стара Загора Стара Загора Хан Аспарухово Основно Основно училище   „Свети свети Кирил и Методий“
Стара Загора Стара Загора Хрищени Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Стара Загора Чирпан Гита Основно Основно училище “ Васил Левски“
Стара Загора Чирпан Зетьово Основно Основно училище “ Отец Паисий „
Стара Загора Чирпан Свобода Основно Основно училище „Кирил и Методий“
Стара Загора Чирпан Чирпан Начално Начално училище „Свети Климент Охридски“
Стара Загора Чирпан Чирпан Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Стара Загора Чирпан Чирпан Основно Основно училище „Васил Левски“
Стара Загора Чирпан Чирпан Средно Средно училище   „Пейо Крачолов Яворов“
Стара Загора Чирпан Чирпан Гимназия Професионална   гимназия  по   селско  стопанство
Търговище Антоново Антоново Средно Средно училище    „Свети Свети  Кирил и Методий“
Търговище Антоново Изворово Начално Начално училище „Д-р Петър Берон“
Търговище Антоново Стеврек Основно Основно Училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Търговище Антоново Трескавец Основно Основно училище   Никола Йонков Вапцаров
Търговище Омуртаг Беломорци Основно Основно училище „Георги Бенковски“
Търговище Омуртаг Врани кон Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Търговище Омуртаг Зелена морава Основно Основно училище „Христо Ботев“
Търговище Омуртаг Камбурово Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Търговище Омуртаг Омуртаг Начално Второ начално училище “ Васил  Левски „
Търговище Омуртаг Омуртаг Начално Първо начално училище „Христо Смирненски“
Търговище Омуртаг Омуртаг Основно Основно училище  „Академик  Даки Йорданов“
Търговище Омуртаг Омуртаг Гимназия Професионална гимназия   по транспорт и лека промишленост
Търговище Омуртаг Омуртаг Гимназия Профилирана гимназия „Симеон Велчев“
Търговище Омуртаг Плъстина Основно Основно училище „Д-р Петър Берон“
Търговище Опака Голямо градище Основно Основно  училище   „Алеко  Константинов“
Търговище Опака Крепча Основно Основно училище  „Васил Левски“
Търговище Опака Опака Средно Средно училище  „Васил Левски“
Търговище Попово Водица Основно Основно училище    „Отец Паисий“
Търговище Попово Зараево Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Търговище Попово Ломци Основно Основно училище “ Христо Ботев“
Търговище Попово Попово Основно Основно училище   „Никола Йонков Вапцаров“
Търговище Попово Попово Основно Основно училище „Любен Каравелов“
Търговище Попово Попово Основно Основно училище „Свети Климент Охридски“
Търговище Попово Попово Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство „Никола Пушкаров“
Търговище Попово Попово Гимназия Професионална гимназия по техника и лека промишленост
Търговище Попово Попово Гимназия Профилирана гимназия „Христо Ботев“
Търговище Попово Садина Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Търговище Попово Светлен Основно Основно училище „Антон Страшимиров“
Търговище Попово Славяново Основно Oсновно училище “ Васил Левски „
Търговище Търговище Вардун Основно Основно училище „Христо Ботев“
Търговище Търговище Голямо ново Основно Основно училище  „Георги  Стойков Раковски“
Търговище Търговище Драгановец Основно Основно училище   „Св.Св. Кирил и Методий“
Търговище Търговище Дралфа Основно Основно училище  Свети свети Кирил и Методий
Търговище Търговище Лиляк Основно Основно училище „Христо Ботев“
Търговище Търговище Макариополско Основно Основно училище   „Христо Ботев“
Търговище Търговище Надарево Основно Основно училище   „Паисий  Хилендарски“
Търговище Търговище Подгорица Основно Основно училище „Отец Паисий“
Търговище Търговище Търговище Основно Второ основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Търговище Търговище Търговище Основно Първо основно училище „Христо Ботев“
Търговище Търговище Търговище Основно Трето основно училище  „Петко Рачов Славейков“
Търговище Търговище Търговище Основно Четвърто основно училище  „Иван Вазов“
Търговище Търговище Търговище Средно Второ  средно  училище  „Професор Никола Маринов“
Търговище Търговище Търговище Средно Първо средно   училище „Свети Седмочисленици“
Търговище Търговище Търговище Гимназия Професионална гимназия   по електротехника и строителство
Търговище Търговище Търговище Гимназия Професионална гимназия   по земеделие
Търговище Търговище Търговище Гимназия Професионална гимназия  по икономическа информатика  „Джон Атанасов“
Търговище Търговище Търговище Гимназия Професионална гимназия по туризъм и   хранително-вкусови технологии „Алеко Константинов“
Търговище Търговище Търговище Гимназия Професионална техническа гимназия  „Цар Симеон Велики“
Търговище Търговище Търговище Гимназия Профилирана гимназия с   изучаване на чужди езици „Митрополит Андрей“
Търговище Търговище Търговище Спортно Спортно  училище “ Никола Симов“
Търговище Търговище Търговище Специализирано за деца с увреждания Специално училище  за ученици с увреден слух „Свети Иван Рилски“
Хасково Димитровград Димитровград Основно ОСНОВНО  УЧИЛИЩЕ     „АЛЕКО  КОНСТАНТИНОВ“
Хасково Димитровград Димитровград Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ    „Пейо Крачолов Яворов“
Хасково Димитровград Димитровград Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ“
Хасково Димитровград Димитровград Средно Средно  училище   „Васил Левски“
Хасково Димитровград Димитровград Средно Средно  училище  „Любен Каравелов“
Хасково Димитровград Димитровград Гимназия Природо-математическа гимназия  със засилено изучаване на чужди езици „Иван Вазов“
Хасково Димитровград Димитровград Гимназия Професионална гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“
Хасково Димитровград Димитровград Гимназия ПРОФИЛИРАНА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ    „Д-р Иван Богоров“
Хасково Димитровград Димитровград Обединено Обединено училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Хасково Димитровград Крепост Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ХРИСТО БОТЕВ“
Хасково Димитровград Меричлери Основно Основно училище  „Димитър Недялков  Матевски“
Хасково Димитровград Радиево Основно Основно училище  „Христо Смирненски“
Хасково Димитровград Ябълково Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Хасково Ивайловград Белополци Основно Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Хасково Ивайловград Железино Основно Основно училище  „Свети свети Кирил и Методий“
Хасково Ивайловград Ивайловград Средно Средно училище  „Христо Ботев“
Хасково Ивайловград Свирачи Основно Основно училище „Св.св. Кирил и Методий“
Хасково Любимец Любимец Начално Начално училище „Захари Стоянов“
Хасково Любимец Любимец Начално Начално училище „Христо Ботев“
Хасково Любимец Любимец Средно Средно  училище  „Желязко Терпешев“
Хасково Любимец Малко градище Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Хасково Маджарово Маджарово Средно Средно   училище    „Димитър Маджаров“
Хасково Минерални бани Караманци Средно СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“
Хасково Минерални бани Минерални бани Средно СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ПРОФ. Д-Р  АСЕН  ЗЛАТАРОВ“
Хасково Свиленград Левка Основно Основно училище „Христо Ботев“
Хасково Свиленград Свиленград Начално Начално училище  „Христо Попмарков“
Хасково Свиленград Свиленград Основно Основно училище „Любен Каравелов“
Хасково Свиленград Свиленград Основно Първо основно училище“Иван Вазов“
Хасково Свиленград Свиленград Средно Средно училище „Д-р Петър Берон“
Хасково Свиленград Свиленград Гимназия Професионална гимназия   по селско стопанство и икономика  „Христо Ботев“
Хасково Симеоновград Симеоновград Начално НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“
Хасково Симеоновград Симеоновград Основно Основно училище   “ Иван Вазов „
Хасково Симеоновград Симеоновград Средно Средно училище   „Свети Климент Охридски“
Хасково Стамболово Долно Ботево Основно Основно  училище “ Христо  Ботев „
Хасково Стамболово Жълти бряг Основно Основно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Хасково Стамболово Силен Основно Основно училище  „Христо  Ботев“
Хасково Стамболово Стамболово Средно Средно училище    “ Свети Климент Охридски „
Хасково Тополовград Синапово Основно Основно училище “ Христо Ботев „
Хасково Тополовград Тополовград Начално Начално училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Хасково Тополовград Тополовград Средно Средно училище „Д-р Петър Берон“
Хасково Тополовград Устрем Основно Основно училище „Иван Вазов“
Хасково Тополовград Хлябово Основно Основно училище   “ Христо Ботев „
Хасково Харманли Бисер Основно Основно училище „Христо Ботев“
Хасково Харманли Българин Основно Основно училище „Христо Ботев“
Хасково Харманли Иваново Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЙ“
Хасково Харманли Славяново Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ ИВАН ВАЗОВ „
Хасково Харманли Харманли Начално Начално училище „Алеко Константинов“
Хасково Харманли Харманли Начално Начално училище „Отец Паисий“
Хасково Харманли Харманли Основно Основно училище  „Иван Вазов“
Хасково Харманли Харманли Средно Средно  училище   „Неофит Рилски“
Хасково Харманли Харманли Гимназия Професионална гимназия по електропромишленост и текстил „Захари Стоянов“
Хасково Хасково Войводово Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Хасково Хасково Динево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Хасково Хасково Долно Големанци Основно Основно училище “ Христо Ботев „
Хасково Хасково Книжовник Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Хасково Хасково Конуш Основно Основно  училище  „Св.  св.  Кирил  и  Методий“
Хасково Хасково Малево Основно Основно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Хасково Хасково Узунджово Основно Основно училище   „Любен Каравелов“
Хасково Хасково Хасково Начално Начално училище „Георги Сава Раковски“
Хасково Хасково Хасково Основно Основно    училище  „Св. Св. Кирил и Методий „
Хасково Хасково Хасково Основно Основно училище   „Любен Каравелов“
Хасково Хасково Хасково Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Хасково Хасково Хасково Основно Основно училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Хасково Хасково Хасково Основно Основно училище  „Шандор Петьофи“
Хасково Хасково Хасково Основно Основно училище „Св. Климент Охридски“
Хасково Хасково Хасково Основно Основно училище „Свети Иван Рилски“
Хасково Хасково Хасково Средно Средно  училище   „Св.Паисий Хилендарски“
Хасково Хасково Хасково Средно Средно училище   “ Васил Левски“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Езикова гимназия   „Проф. д-р Асен Златаров“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Природо-математическа гимназия „Академик Боян Петканчин“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Професионална гимназия  по лека промишленост „Райна Княгиня“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Професионална гимназия по дървообработване и строителство  „Цар Иван Асен ІІ“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Професионална гимназия по механоелектротехника „Стойчо и Кица Марчеви“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство и транспорт „Н.Й.Вапцаров“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Професионална гимназия по туризъм   „Александър Паскалев“
Хасково Хасково Хасково Гимназия Финансово-стопанска гимназия   „Атанас Буров“
Хасково Хасково Хасково Спортно СПОРТНО УЧИЛИЩЕ  „СТЕФАН  КАРАДЖА“
Шумен Велики Преслав Велики Преслав Основно Основно училище   „Свети свети  Кирил и Методий“
Шумен Велики Преслав Велики Преслав Средно СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ „ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР“
Шумен Велики Преслав Велики Преслав Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА      ГИМНАЗИЯ     ПО  СЕЛСКО  СТОПАНСТВО
Шумен Велики Преслав Велики Преслав Гимназия Професионална техническа гимназия   „Симеон Велики“
Шумен Велики Преслав Драгоево Основно Основно училище   „Свети свети  Кирил и Методий“
Шумен Велики Преслав Златар Основно Основно училище „Христо Ботев“
Шумен Венец Венец Средно Средно  училище  „Никола Йонков Вапцаров“
Шумен Венец Изгрев Основно Основно училище „Петко Рачев Славейков“
Шумен Венец Ясенково Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ    „Христо Смирненски“
Шумен Върбица Бяла река Обединено Обединено училище  „Св.св.Кирил и Методий“
Шумен Върбица Върбица Средно Средно училище  „Св. Паисий Хилендарски“
Шумен Върбица Иваново Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Шумен Върбица Тушовица Основно Основно училище  „Христо Ботев“
Шумен Върбица Чернооково Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ“ ГЕО МИЛЕВ“
Шумен Каолиново Браничево Обединено ОБЕДИНЕНО УЧИЛИЩЕ   „ЙОРДАН ЙОВКОВ“
Шумен Каолиново Каолиново Средно Средно  училище  „Георги Стойков Раковски“
Шумен Каолиново Климент Основно Основно училище „Георги Стойков Раковски“
Шумен Каолиново Лятно Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „НИКОЛА ЙОНКОВ  ВАПЦАРОВ“
Шумен Каолиново Пристое Основно Основно училище „Христо Смирненски“
Шумен Каолиново Тодор Икономово Обединено Обединено училище „Панайот Волов“
Шумен Каспичан Каспичан Средно Средно  училище  „Панайот Волов“
Шумен Каспичан Каспичан Обединено Обединено училище „Христо Ботев“
Шумен Каспичан Марково Обединено Обединено училище „Пенчо  Петков Славейков“
Шумен Каспичан Плиска Обединено Обединено училище   „Свети Паисий Хилендарски“
Шумен Никола Козлево Вълнари Основно Основно училище „Христо Ботев“
Шумен Никола Козлево Крива река Начално Начално училище „Борис Първи“
Шумен Никола Козлево Никола Козлево Средно Средно училище   „Цанко Бакалов Церковски“
Шумен Никола Козлево Пет могили Основно Основно училище   „Свети Климент Охридски“
Шумен Никола Козлево Църквица Основно Основно училище“ Христо Ботев“
Шумен Нови пазар Мировци Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Шумен Нови пазар Нови пазар Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ“
Шумен Нови пазар Нови пазар Средно Средно училище  „Хан Исперих“
Шумен Нови пазар Нови пазар Средно Средно училище „Васил Левски“
Шумен Нови пазар Нови пазар Гимназия Професионална гимназия по селско стопанство
Шумен Нови пазар Нови пазар Гимназия Професионална гимназия по химични   технологии и дизайн  „Проф. д-р Асен Златаров“
Шумен Нови пазар Памукчии Основно ОСНОВНО  УЧИЛИЩЕ   „ХРИСТО БОТЕВ“
Шумен Нови пазар Стоян Михайловски Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „Свети Климент Охридски“
Шумен Смядово Риш Основно Основно училище „Васил Априлов“
Шумен Смядово Смядово Средно Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“
Шумен Смядово Янково Основно Основно училище „Христо  Ботев“
Шумен Хитрино Живково Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  “ ПАНАЙОТ ВОЛОВ „
Шумен Хитрино Хитрино Средно Средно училище   „Д-р Петър Берон“
Шумен Шумен Градище Основно ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Шумен Шумен Друмево Основно ОСНОВНО  УЧИЛИЩЕ    „ХРИСТО  БОТЕВ“
Шумен Шумен Ивански Основно Основно училище „Христо Ботев“
Шумен Шумен Мадара Основно Основно училище Панайот Волов
Шумен Шумен Царев брод Основно Основно училище „Свети  свети  Кирил  и Методий“
Шумен Шумен Шумен Начално НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ „ИЛИЯ РАШКОВ БЛЪСКОВ“
Шумен Шумен Шумен Начално Начално училище „Княз Борис І“
Шумен Шумен Шумен Основно Второ основно училище   „Д-р Петър Берон“
Шумен Шумен Шумен Основно Девето основно училище  „Панайот Волов“
Шумен Шумен Шумен Основно ТРЕТО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ДИМИТЪР БЛАГОЕВ“
Шумен Шумен Шумен Основно ШЕСТО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  „ЕНЬО МАРКОВСКИ“
Шумен Шумен Шумен Средно СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ    „ЙОАН  ЕКЗАРХ  БЪЛГАРСКИ“
Шумен Шумен Шумен Средно Средно  училище    „Панайот Волов“
Шумен Шумен Шумен Средно Средно училище   „Сава Доброплодни“
Шумен Шумен Шумен Средно Средно училище   „Трайко Симеонов“
Шумен Шумен Шумен Средно СРЕДНО УЧИЛИЩЕ  „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“
Шумен Шумен Шумен Гимназия Духовно  училище „Нювваб“
Шумен Шумен Шумен Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА   ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА
Шумен Шумен Шумен Гимназия ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО   СЕЛСКО СТОПАНСТВО И  ХРАНИТЕЛНИ ТЕХНОЛОГИИ
Шумен Шумен Шумен Гимназия Професионална гимназия по механотехника, електроника,   телекомуникации и транспорт „Христо Ботев“
Шумен Шумен Шумен Гимназия Професионална гимназия по облекло,   хранене и химични технологии  „Проф. д-р Асен Златаров“
Шумен Шумен Шумен Гимназия Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия
Шумен Шумен Шумен Гимназия ПРОФИЛИРАНА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ   „НИКОЛА  ЙОНКОВ  ВАПЦАРОВ“
Шумен Шумен Шумен Гимназия ПРОФИЛИРАНА ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКА   ГИМНАЗИЯ  „НАНЧО ПОПОВИЧ“
Ямбол Болярово Болярово Средно Средно училище „Д-р Петър Берон“
Ямбол Болярово Стефан Караджово Основно Основно училище „Стефан Караджа“
Ямбол Елхово Бояново Основно Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“
Ямбол Елхово Бояново Гимназия Професионална Гимназия по Механизация на селското стопанство“Ернесто Че Гевара“
Ямбол Елхово Гранитово Основно Основно училище „Хаджи Димитър“
Ямбол Елхово Елхово Основно Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“
Ямбол Елхово Елхово Основно Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“
Ямбол Елхово Елхово Гимназия Професионална гимназия  „Стефан Караджа“
Ямбол Елхово Елхово Гимназия Профилирана гимназия   “ Свети Климент Охридски“
Ямбол Стралджа Войника Основно Основно училище“Христо Ботев“
Ямбол Стралджа Зимница Основно Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Ямбол Стралджа Стралджа Основно Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Ямбол Стралджа Стралджа Средно Средно училище „Пейо Крачолов Яворов“
Ямбол Тунджа Ботево Основно Основно училище „Христо Ботев“
Ямбол Тунджа Бояджик Основно Oсновно училище „Св. св. Кирил и Методий“
Ямбол Тунджа Веселиново Основно Основно училище „Св.Св.Кирил и Методий“
Ямбол Тунджа Дражево Основно Oсновно училище „Свети Свети Кирил и Методий“
Ямбол Тунджа Завой Начално Начално училище „Васил Левски“
Ямбол Тунджа Крумово Начално Начално училище „Св.Климент Охридски“
Ямбол Тунджа Кукорево Основно Oсновно училище „Христо Ботев“
Ямбол Тунджа Роза Основно Основно училище „Свети Паисий Хилендарски“
Ямбол Тунджа Скалица Средно Средно училище „Свети Паисий  Хилендарски“
Ямбол Тунджа Тенево Основно Основно училище „Васил Левски“
Ямбол Ямбол Ямбол Начално Начално  училище  „Свети Свети Кирил и Методий“
Ямбол Ямбол Ямбол Начално Начално училище „Професор Петър Нойков“
Ямбол Ямбол Ямбол Основно Основно училище    „Николай  Петрини“
Ямбол Ямбол Ямбол Основно Основно училище   „Христо Смирненски“
Ямбол Ямбол Ямбол Основно Основно училище  „Любен Каравелов“
Ямбол Ямбол Ямбол Основно Основно училище „Димчо Дебелянов“
Ямбол Ямбол Ямбол Основно Основно училище „Йордан Йовков“
Ямбол Ямбол Ямбол Основно Основно училище „Петко Рачов Славейков“
Ямбол Ямбол Ямбол Средно Средно  училище „Св. Климент Охридски“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Езикова гимназия „Васил Карагьозов“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Природо-математическа гимназия  „Атанас Радев“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Професионална гимназия по земеделие „Христо Ботев“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Професионална гимназия по икономика „Георги Стойков Раковски“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Професионална гимназия по лека промишленост, екология и химични технологии
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Професионална гимназия по подемна, строителна и транспортна техника „Н. Й. Вапцаров“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Професионална гимназия по строителство и геодезия“Кольо Фичето“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Професионална гимназия по хранителни технологии и туризъм
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Професионална техническа гимназия  „Иван Райнов“
Ямбол Ямбол Ямбол Гимназия Профилирана гимназия  „Васил Левски“
Ямбол Ямбол Ямбол Спортно Спортно училище „Пиер дьо Кубертен“
Ямбол Ямбол Ямбол Обединено Обединено училище „Доктор Петър Берон“

Училищата в България

Образователната система в България нерядко изглежда хаотична и поради тази причина ще се опитаме да внесем малко ред в нещата и да обясним кои са основните видове училища в страната. Особено след последните промени със сигурност на много хора не им е ясно каква е разликата между СУ, СОУ, ОУ и така нататък. Всъщност, основният критерий при разделението на видовете учебни заведения е възрастта на учениците и, по-точно, до кой клас се учи в тях.

В България функционират над 2300 училища, като най-общо могат да се разделят на:

Начални училища

Това са учебните заведения за най-малките. Представляват първата им решителна крачка към образованието след детската градина и предучилищната подготовка. В тях се обучава деца от първи до четвърти клас и в общия случай от 6-7 до 10-11-годишна възраст. Лесно можем да ги познаем отвън – обикновено са цветни и изрисувани навсякъде, децата се движат на големи групи и, когато са на двора, играят най-различни игри. В тези училища работят начални учители със задължителна педагогическа подготовка и общи преподавателски умения в основните необходими насоки. През тези четири години най-важно за децата е да се научат да четат, пишат и смятат, както и да свикнат с ходенето на училище.

Основни училища

В тях обучението продължава до седми клас, когато се завършва и основно образование. В тези училища също може да се започне от първи клас, а детето да прекара 7 години на едно и също място, без да се налага да се мести. В повечето случаи обучението се извършва на смени, тъй като класните стаи няма как да поберат цели 7 випуска. Малките до четвърти клас учат сутрин, а големите до седми – следобед, и обратно.

Средни училища

В тези учебни заведения можем да запишем детето си в първи клас и след 12 години да го изпратим като абитуриент на същото място. В тях учат ученици във всякаква възраст от първи до дванадесети клас. Разбира се, при тях почти винаги обучението се извършва на две смени, иначе би било невъзможно. Част от паралелките осигуряват общо обучение на учениците, а други са профилирани и са специализирани в изучаване на чужд език, изкуство, спорт и така нататък.

Гимназии

Гимназиите са последното стъпало в средното образование. В тях учат ученици от седми или осми до дванадесети клас. Тях спокойно можем да ги наричаме младежи, накрая дори почти завършени мъже и жени. Именно това е мястото, където се добиват най-ценните знания и умения, както и важни контакти, приятелства и спомени. Много от гимназиите в България са специализирани в конкретна област, която очертава бъдещото развитие на младите ученици в тях. В това число влизат икономика, инженерство, архитектура, информатика, чужди езици, математика, хуманитарни науки и други.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт използва cookies

"Cookies" подобряват вашето онлайн присъствие и събират общодостъпни статистически данни. Продължавайки престоя си в сайта, Вие се съгласявате с тези "cookies".

Затвори